Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Футбол
16.04.2017  21:04

Президент ФК Полтава розкритикував УПЛ і ФФУ: Цирк триває, під'їхали нові клоуни

КДК ФФУ разом з Прем'єр-лігою вже метушаться і не знають, з якого боку підійти до ухвалення рішення про заборону проводити матч на стадіоні Локомотив.

Про це заявив президент ФК Полтава Леонід Соболєв, який прокоментував рішення КДК ФФУ щодо скасування матчу команди в 1/4 фіналу Кубка України проти Шахтаря.

"КДК ФФУ разом з Прем'єр-лігою вже метушаться і не знають, з якого боку підійти до ухвалення рішення про заборону проводити матч на стадіоні Локомотив", - заявив він.

"Спершу на всю країну йдуть заяви чиновників ПЛ і ФФУ про неготовність нашого газону, а на самому засіданні акцент роблять на безпеку і повністю відкидають питання про легітимність прийняття рішення спільним засіданням Комітету з безпеки і дирекції ПЛ", - додав Соболєв.

За словами президента клубу, "цирк триває і нові клоуни під'їхали".

"І ще більш смішно виглядає текст рішення, в якому знову винен газон! Цирк триває, вже і нові клоуни під'їхали", – наводить слова Соболєва офіційний сайт Полтави.

Матч 1/4 фіналу Кубка України Полтава – Шахтар не відбувся через незадовільний стан газону.

Раніше повідомлялося, що Полтава готова звернутися до міжнародного спортивного арбітражного суду Лозанни для вирішення ситуації з технічною поразкою в матчі з Шахтарем.

Yevhen Henhalo _ 16.04.2017 23:16
А,директор цирку ,то і є п.Соболєв! Лише ФФУ у даному питанні(як і у багатьох інших) бездіяльне. Та таких сєпарів,як Соболєв треба душити в зародиші. Не то ,змушені будуть кожен другий матч переносити,чи скасовувати. Сєпарам не місце в українському футболі. За український футбол без сєпарів!!!
Читай також

 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: mrkopiy@gmail.com