Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Футбол
18.04.2017  14:39

Клуби УПЛ повинні проголосували за новий формат чемпіонату до 20 квітня

Клуби української Прем'єр-ліги до 20 квітня проведуть голосування за свій варіант проведення чемпіонату сезону-2017/18.

Керівництво УПЛ минулого тижня розіслало своїм учасникам п'ять проектів формату наступного чемпіонату.

Прем'єр-ліга просить клуби обговорити їх, направити зауваження, щоб зібрати робочу групу з питань розробки плану-календаря та формату.

Про терміни скликання такої групи ліга повідомить клубам пізніше, стверджує Sport Arena.

Усі п'ять запропонованих клубам варіантів передбачають участь 12 команд, а також подальший розділ на дві або три групи після першого етапу. Принципова різниця форматів - у кількості та суті стикових матчів.

Нагадаємо, нинішній сезон чемпіонату України проводиться за форматом, згідно з яким 12 команд після двох кіл поділені на дві шістки. Перша веде боротьбу за чемпіонство та вихід у єврокубки, а друга - за виживання в еліті.

Нагадаємо, наступний чемпіонат УПЛ стартує 22 липня.

 
Поки ФФУ керуватиме павлік ,у нас футбол зникне взагалі. Або залишиться пару команд. Починати потрібно з ФФУ. Скільки команд в прем'єр лізі, стільки членів ФФУ. І головне - припинити здирництво з клубів. ФФУ має працювати на громадських засадах, без зарплати. Можливо, пару чоловік може отримувати зарплату, щоб було кого посадити потім. Павлік депутат. Він не має права ні на які винагороди. І їздити на чемпіонати, ходити на матчі він має за свої гроші, а не за гроші клубів. Він всерівно в футболі 0. Вміє лише розвалювати.
Читай також

 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: mrkopiy@gmail.com