Знайти
Champion.com.ua /Футбол
3300 переглядів Версія для друку    Коментарі  [  ]
19.04.2017  23:59 - Сhampion.com.ua

Ліга Чемпіонів. 1/4 фіналу. Монако - Боруссія Д 3:1. Монегаски крокують у півфінал

Монако
FT
3:1
(2:0)

Боруссія Д
Склади команд
1. Субашич, 5. Жемерсон, 23. Менді, 25. Глік, 38. Туре, 8. Моутінью, 10. Сілва (24. Раджи, 90), 14. Бакайоко, 27. Лемар, 9. Фалькао (7. Дірар, 67), 29. Мбаппе (18. Жерман, 80)

Запасні: 16. де Санктіс, 6. Жорже, 35. Н`Дорам, 33. Кардона

Головний тренер: Леонарду Жардім
38. Бюркі, 13. Геррейру (22. Пулішич, 71), 25. Папастатопулос, 8. Шахін (29. Шмельцер, 47), 23. Кагава, 26. Піщек, 28. Гінтер, 33. Вайгль, 11. Ройс, 17. Обамеянг, 37. Дурм (7. Дембеле, 26)

Запасні: 1. Вайденфеллер, 6. Бендер, 24. Меріно, 27. Кастро,

Головний тренер: Томас Тухель
Голи
1:0 - Мбаппе (3), 2:0 - Фалькао (16), 3:1 - Жерман (81) 2:1 - Ройс (49)
19 квітня 2017, 21:45, Монако, Монако, стадіон Луї II

Арбітр: Дамір Скоміна
Асистенти: Юре Прапротнік, Роберт Вукан
Четвертий арбітр: Томаж Кланчник
Додаткові помічники: Матей Юг, Славко Вінчич (усі - Словенія)

Перший матч - 3:2

Дортмундська Боруссія завершила свої виступи в цьогорічному розіграші Ліги чемпіонів. У матчі відповіді проти Монако команда поступилася з рахунком 3:1, пропустивши у півфінал монегасків.

Цей матч, як і попередній, не розпочався вчасно. Цього разу все обійшлося без вибухів та інцидентів - поліція затримала автобус Боруссії для перевірки, проте затримка була невеликою - всього п'ять хвилин.

Боруссія, якій треба було відігруватися після домашньої поразки 2:3, непогано розпочала гру, однак на третій хвилині через помилку воротаря пропустила. Менді протягнув м'яч, пробив з-за штрафного - Бюркі перед собою відбив, а на добиванні першим тут як тут вже був Мбаппе.

Цей гол трохи розбалансував німецьку команду, проте Боруссія не опускала руки. І протягом десяти хвилин створила два гострі моменти - удар Ройса з лінії штрафного і стійка після пострілу Шахіна зі стандарту. Однак, забити "джмелі" не змогли.

А Монако на 16-й хвилині вдруге змусив голкіпера гостей виймати м'яч з сітки власних воріт. Знову монегаски прорвалися по флангу, навісна передача пішла на Фалькао, який за спинами захисників опинився, уникнувши оффсайду, і головою переправив м'яч у ворота.

Після цього гра заспокоїлась і в такому темпі тривала до другої половини. На старті тайму німці змогли відіграти один гол. Після прострільного пасу до штрафного Марко класним ударом в дотик вистрілив у верхній кут.

Світлина УЄФА

Боруссія активізувалася, почала грати більш агресивно і Монако стало набагато важче протидіяти проти суперника. Однак, реалізувати свою перевагу хоча б в ще один забитий м'яч гості не змогли.

А монегаскам вдалося поставити ефектну крапку в цій зустрічі. І зробив це Жерман, який тільки-но вийшовши на заміну, першим же дотиком втретє в цій грі засмутив Бюркі.

У підсумку, Боруссія старалася, але Монако в цій грі був сильніший, а тому півфінал Ліги чемпіонів у цьому сезоні Дортмунд не побачить.