Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Футбол
5669 переглядів Версія для друку    Коментарі  [  ]
12.05.2017  15:15 - Сhampion.com.ua

Шахтар проти збірних України. ДОКУМЕНТ

У розпорядження Чемпіона потрапила цікава інформація щодо завдань юридичній службі Шахтаря.

У донецького Шахтаря завжди було досить специфічне ставлення до усього українського.

Усі пам`ятають відмову гравців Шахтаря одягнути футболки на підтримки української армії. Потім було видалення посту в соціальній мережі футболіста Віктора Коваленка на підтримку українських військових після відвидин госпіталю з бійцями АТО.

Від спікерів "гірників" ми завжди чуємо, як вони люблять Україну та національну збірну. Насправді, усе виходить не так щиро.

У Шахтарі ніколи не бажали йти на підтримку національній команді. Таких випадків історія пам`ятає багато.

Кілька місяців тому Шахтар не горів бажанням переносити тур заради підготовки національної команди до матчу відбору до ЧС-2018 з Хорватією. Лише після програшу Сельті у Лізі Європи у Шахтарі погодилися на перенесення туру на прохання Андрія Шевченка.

У розпорядження Чемпіона потрапила інсайдерська інформація щодо завдань юридичній службі Шахтаря на сезон-2016/17. В одному з цих документів зазначається: добитися скасування міжднародного календаря матчів ФФУ. Тобто, це не тільки національна команда, але і всі збірні.

У пункті для чого це прописано: Футболісти першої команди й інших команд клубу будуть менше пропускати тренувань, у зв`язку з викликами до збірних України.

Дивіться сам документ нижче.

 
Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua
Вуйко Вован _ 17.05.2017 20:57
документ робили на комютері Суркіса молодшого чи в чемпіона зовсім розуму нема та на місці харинтичука вас потрібно по сулах затаскати
vlad _ 13.05.2017 16:04
Ахметов - кращий товарищ найвищих посадових осіб в Україні. Тож йому все позволено. Це ж позволено і футболістам його команди. Подивіться, як вони грають проти Динамо і як грають за збірну. Я впевнерий, що частина футболістів Шахтаря дотепер не знають гімну України... І взагалі, ФФУ служить групі олігархів, а не футболу України.
beaver_Bob _ 13.05.2017 13:19
Крім того, і головний тренер збірної танцює під дудку Ахметова
Лише одна товариська гра за 8 місяців.
Більше Шевченку непотрібно.
Можна подумати, що у українських збірників дуже багато ігор у чемпіонатах.
Кому потрібні такі федерація і тренер?
Mykola Gavrulovuch _ 13.05.2017 02:58
Шахтар належить Ахметову. Ахметов - колишній наперсточник і... найбагатша людина в Украхні. І така ненависть до України. Чому українці дозволяють таким людям ходити по українській землі?
Yevhen Henhalo _ 13.05.2017 01:10
Одним словом-пєдарасти! І нічого коментувати! Пора вже за грати саджати!!!

 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: mrkopiy@gmail.com