Бразильський воротар пропустив курйозний гол і втік у перерві матчу на таксі. ВІДЕО

01.06.2017 13:03 2026 0

Воротар Фабіо Гонсалвес з клубу Фігейренсе "відзначився" своєю поведінкою під час матчу бразильської Серії B.

Голкіпер після двох пропущених м'ячів у поєдинку проти клубу Боа поїхав у перерві між таймами зі стадіону на таксі, повідомляє Globo Esporte.

Курйозним став перший гол, який Гонсалвес пропустив після невдалої гри на виході - гравець Боа забив зі штрафного з власної половини поля.

Після свистка на перерву за рахунку 0:2 воротар сів у таксі та поїхав зі стадіону.

Керівництво Фігейренсе відразу ж прийняло рішення розірвати контракт з 38-річним голкіпером.

Як інформують ЗМІ, згодом Гонсалвес вибачився перед клубом і вболівальниками.

Він пояснив свою поведінку тим, що у той день його мати почувала себе погано, тому Фабіо не зміг сконцентруватися на грі та поїхав саме до матері.