1. Шуст, 4. Пердута, 23. Сапай, 44. Даллку, 33. Чижов, 17. Чеснаков, 6. Скляр, 7. Кадимян, 11. Шарпар, 82. Ребенок, 26. Коломоець

Запасні: 12. Сарнавський, 2. Гіоргадзе, 8. Ткачук, 27. Сидоренко, 29. Кравченко, 19. Одарюк, 25. Шаповал

30. П'ятов, 33. Срна, 4. Кривцов, 18. Ордець, 31. Ісмаїлі, 74. Коваленко, 11. Марлос, 10. Бернард, 21. Алан Патрік, 9. Дентіньо, 19. Феррейра

Запасні: 26. Шевченко, 2. Бутко, 44. Ракицький, 66. Азеведо, 24. Танковський, 34. Петряк, 99. Бланко Лещук

0:1 - Феррейра (26), 0:2 - Марлос (65), 0:3 - Алан Патрік (90+2)
18 липня 2017, 19:00, Україна, Полтава, стадіон Ворскла ім. О. Бутовського

Арбітр: Ярослав Козик (Мукачево)
Асистенти: Ігор Альохін (Хмельницький), Семен Шлончак (Черкаси)
Четвертий арбітр: Іван Бондар (Київ)

Донецький  В матчі першого туру Прем'єр-ліги команда Фонсеки на виїзді легко розібралася з Ворсклою Василя Сачка - 3:0.

Господарі досить непогано розпочали поєдинок, намагаючись грати проти Шахтаря на рівних. Матч не відзначався високим темпом, хоча в центрі поля м'яч на довго не затримувався, а практично вся боротьба відбувалася біля воріт.

Ближче до середини першого тайму Шахтар прогнозовано захопив ініціативу, а Ворскла грала від оборони з нечастими спробами виходу в контратаку. На 26-й хвилині гірники вперше відправили м'яч у сітку воріт Шуста. Феррейра отримав м'яч на куті штрафного, вигравши позицію у захисника, і пробив без шансів для воротаря Ворскли.

Ворскла після пропущеного м'яча трохи активізувалася, створила непоганий момент, в якому м'яч після удару Шарпара пройшов поруч зі стійкою, але зрівняти рахунок не змогла.

Світлина ФК Шахтар

Другий тайм розпочався з домінування Шахтаря, яке підопічні Паулу Фонсеки втілили в забитий м'яч вже на 65-й хвилині. Цього разу Марлос отримав м'яч і продемонстрував техніку, відправивши його в кут воріт Шуста.

Після другого пропущеного Полтава спробувала підняти темп, але нав'язати реальної боротьби гірникам не змогла. Шахтар контролював м'яч і спокійно доводив гру до її логічного завершення.

А вже у доданий арбітром час гірники змогли втретє засмутити голкіпера Ворскли. Цього разу "вистрілив" ще один бразилець - Алан Патрік перед воротами отримав м'яч, хитнув двох захисників і впевнено переграв Шуста.

У підсумку, гірники взяли свої перші три очки в чемпіонаті і тепер готуються до протистояння з Динамо в другому турі. А Ворскла аналізує гру і чекає на гру з Карпатами у Львові.