Знайти
Champion.com.ua /Футбол
3661 перегляд Версія для друку    Коментарі  [  ]
27.07.2017  22:27 - Сhampion.com.ua

Ліга Європи. 3-й відбірний раунд. Астра - Олександрія 0:0. Українці відстояли нічию у меншості

Астра
FT
0:0
(0:0)

ФК Олександрія
Склади команд
23. Ілієв, 6. Бежан, 7. Белу-Іордаке, 24. Мрзляк, 25. Польчак, 30. Дандя, 10. Іоніце (96. Балауре, 77), 77. Стан, 11. Георге (4. Маркіньос Каріока, 52), 17. Нікоаре, 92. Кіпірліу (9. Ле Таллек, 55)

Запасні: 1. Лазар, 8. Поляк, 71. Піціан, 14. Мойсе

Головний тренер: Едвард Йорденеску
79. Паньків, 2. Чеботаєв, 17. Гітченко, 44. Банада, 87. Басов, 14. Полярус (11. Цуріков, 71), 15. Запорожан, 18. Сітало, 22. Грицук (9. Пономар, 66), 27. Старенький (5. Бондаренко, 80), 29. Бацула

Запасні: 24. Леванідов, 20. Пашаєв, 6. Каленчук, 7. Куліш

Головний тренер: Володимир Шаран
Попередження і вилучення
Кіпірліу (50), Дандя (57), Польчак (79) Басов (39), Бацула (49), Басов (77)
Вилучення: Басов (77)
27 липня 2017, 20:30, Румунія, Джурджу, стадіон Марін Анастасович

Арбітр: Димитар Мецкаровски
Асистенти: Деян Неделкоски, Гоце Петрески
Четвертий арбітр: Константин Влахо (усі - Македонія)

Свій перший матч у третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи-2017/18 Олександрія провела у румунському місті Джурджу проти місцевої Астри, і провела його досить вдало. Якщо подивитися на статистику гри, то у володінні м’ячем наші земляки не поступалися господарям. Підопічні Володимира Шарана вдвічі більше пробивали по воротах, десять проти п’яти.

Захист взагалі відіграв на відмінно, суперник жодного разу не влучив у рамку воріт Паньківа. Керманич олександрійців так грамотно побудував гру команди, що Астра просто не знала, у який спосіб вона буде створювати загрози біля воріт Олександрії. Українці, діючи надійно в обороні, сміливо йшли вперед і створили чимало проблем біля воріт болгарського кіпера Астри Ілієва.

Небезпечна ситуація була створена у штрафному майданчику господарів після подачі кутового на 8-й хвилині зустрічі, але до завершального удару справа не дійшла. Ще через дві хвилин Банада потужно пробив по воротах господарів, але його удар був неточний. Хороший момент олександрійці створили на 12-й хвилині матчу, все той же Банада, після того, як Грицук майстерно пропустив м’яч після подачі справа, у дотик вистрелив метрів з 20-ти, але знову неточно.

У цей проміжок часу, українці мали певну перевагу над господарями поля. Заслуговує на увагу момент, який створили гості на 25-й хвилині. Сітало протягнув м’яч по лівому флангу та зробив націлену передачу у центр, але між собою непорозумілися Чеботаєв і Полярус. У наступній атаці знову Сітало зряче прострелив від бокової лінії, але ніхто з партнерів не зумів замкнути цю передачу.

На 37-й хвилині зустрічі за гру високо піднятою ногою Басов отримав жовту картку. Забігаючи наперед, слід сказати, що Сергій підкосив суперника у центрі поля на 78-й хвилині зустрічі, за що отримав друге попередження та залишив межі поля.

Йокнуло серце у вболівальників Олександрії наприкінці першого тайму, коли Белу гарматним пострілом метрів з 30-ти поцілив у сітку воріт - із зворотної сторони.

На початку другого тайму наші земляки не збавили темп, а намагались шукати щастя біля воріт суперника. Тренери обох команд почали робити заміни, намагаючись переламати хід матчу.

Найнебезпечніший момент біля воріт Олександрії господарі створили на 75-й хвилині матчу, Ле Таллек вивів на удар Нікоаре, а той метрів з 8-ми не поцілив у дальній кут воріт Паньківа. Вилучення Басова спонукало Шарана, зробити ще одну заміну. В останній десятихвилинці румуни будь-якою ціною намагалися вирвати перемогу у цьому матчі. Та спокійно і надійно, перебуваючи у меншості, олександрійці довели матч до логічного завершення.

0:0 на полі суперника - вагома заявка на загальну перемогу у двобії.