72. Рудько, 8. Шепелєв, 10. Ярмоленко (Гусєв 67). 15. Циганков, 18. Корзун, 24. Віда, 29. Буяльський, 34. Хачеріді, 44. Кадар, 70. Мбокані (Кравець 63), 94. Кеднзьора.

Запасні: 1. Бущан, 4. Пантич, 19. Гармаш, 25. Дерліс Гонсалес, 41. Беседін

23. Мисак, 5. Нестеров, 9. Гуцуляк, 11. Чачуа (Ді Франко 65), 16. Худоб`як (Маріо Аркес 65), 45. Себа Рибас, 48. Кльоц, 54. Лебеденко (Бусько 84), 70. Лобай, 94. Мірошниченко. 95. Ткачук

Запасні: 1. Підківка, 17. Голодюк, 74. Виздрик, 93. Дебелко

Головний тренер: Серхіо Неварро
Голи
1:0 - Буяльський (8), 2:0 - Циганков (55), 3:0 - Мбокані (58), 4:0 - Циганков (62), 5:0 - Циганков (76)
Попередження і вилучення
Хачеріді (71), Кадар (74) Лебеденко (78)
29 липня 2017, 19:30, Україна, Київ, стадіон НСК Олімпійський

Арбітр: Ярослав Козик (Мукачево)
Асистенти: Володимир Володін (Херсон), Семен Шлончак (Черкаси)
Четвертий арбітр: Анатолій Абдула (Харків)

Оновлені Карпати на чолі з іспанцем Серіхо Наварро продовжують показувати посередній футбол і негативний результат. У 3 турі Прем`є-Ліги Карпати були в Києві розгромлені Динамо з рахунком 5:0. Хет-трик в цій грі оформив Циганков.

Лос Карпатос, які в літнє міжсезоння були найактивнішими на трансфернорму ринку в Україні і підписали з півадесятка новачків, серед яких іспанці, й уругваєць і навіть італієць. Наварро був покликаний змінити стратегію в грі команди, але виходить поки в гостей з Іспанії не дуже. Карпати схожі на минулорічну беззубу команду, яка знову програла у футбол.

Динамо не відчуло особливого опору від гостей і грало в комфортний для себе у футбол, не помічаючи гравців у біло-зелених футболках. Вже на 8-й хвилині гри після фірмового пасу від Ярмоленка Бульський ударом в один дотик відправив круглого у кут воріт - 1:0. До цього 100% момент запоров Мбокані, але тоді класний сейв видав Мисак.

Світлина - офіційний сайт Динамо

Забивши гол Динамо почали грати по рахунку і збавило оберти. Карпати отримали шанс на контратаку, але гостроти біля воріт Рудька помітно не було. На старті другого тайму у гостей був шанс зрівняти рахунок, але Гуцуляк з вигідної позиції не влучив по м`ячу і завадив пробити Рибасу. Відповідь Динамо вже була гольовою. На 55-й хвилині після прострілу від Кадара Циганков влучно пробив з метрів 16-ти і вже 2:0.

Через три хвилини знову швидка атака Динамо і пас Буяльського на Мбокані, котрий вже у карному майданчику і легко забиває третій гол. Захист Карпат в цій грі забув, що робив на полі.

На 64-й та 83-й хвилині Циганков забив ще два голи, які були схожі один одного. Двічі після ударів та рикошетів він добивав м`яча у поорожні ворота при повній бездіяльності захисту Карпат.

В останні хвилин 15-ть обидві команди зіграли у відкритий футбол. Карпати мали ще два моменти біля воріт Динамо. Спочатку удар Рибаса відбив Рудько, а після  пострілу від Гуцуляка під м`яча підставився Віда.

Окрім самих голів варто відзначити дебют в Динамо новачка Кендзьора на правому фланзі захисту та повернення в гру Олега Гусєва. Обидва була активні на полі і їх матчі ще попереду.