Коноплянка відіграв тайм в спарингу Шальке з Ейбаром

31.07.2017 08:38 1592 0

Гельзенкірхенський Шальке продовжує готуватися до офіційного старту нового сезону. Цього разу суперником німецького в контрольному поєдинку став представник іспанської Прімери Ейбар.

Євгеній Коноплянка з'явився на полі відразу ж після перерви і на 65-ій хвилині мав непогану можливість відзначитися голом. Увірвавшись в штрафний майданчик опонента по лівому флангу, українець цілив у правий кут воріт Асьєра Рієсго, але удару не вистачило точності.

Вирішальний момент зустрічі стався через дві хвилини. 20-річний француз Амін Аріт змусив Хосе Анхеля віддати незручний пас своєму воротареві. Рієсго виявився не готовий, і м'яч залетів у ворота. Курйоз допоміг німцям перемогти з рахунком 1:0, пише zbirna.com.