Україна (U-19) розгромила Чорногорію та виграла групу першого раунду відбору Євро-2018

10.10.2017 18:41 1454 0

Юніорська збірна України (вік гравців до 19 років) розгромила на виїзді збірну Чорногорії 4:0, здобувши перемогу у группі в рамках відбору до Євро-2018.

Підопічні Олександра Петракова відкрили рахунок на 18-й хвилині - завдяки влучному удару Сергія Булеци. Після перерви двічі відзначився Олексій Кащук, а переможну точку в поєдинку поставив Віктор Корнієнко - він реалізував пенальті.

Зазначимо, що путівку у наступний раунд кваліфікації українці забезпечили ще у попередньому турі, коли здолали Норвегію 2:1.

ЧЄ-2018 (U-19)

Кваліфікація

Група 12

Третій тур

Чорногорія - Україна - 0:4 (0:1)

Голи: 0:1 - Булеца (18), 0:2 - Кащук (68), 0:3 - Кащук (81), Корнієнко (85 - пенальті).

Підсумкове становище: Україна - 9, Норвегія - 6, Чорногорія - 3, Албанія - 0.

Додамо, що наступний раунд відбору відбудеться в березні 2018 року. Жеребкування цієї стадії заплановано на 6 грудня.

Раніше українці в першій грі відбору з мінімальним рахунком 1:0 перемогли Албанію.