30. П`ятов, 2. Бутко, 18. Ордець, 44. Ракицький, 31. Ісмаілі, 6. Степаненко, 11. Марлос (59. Зубков, 92), 10. Бернард (74. Коваленко, 70), 8. Фред, 7. Тайсон, 19. Феррейра (5. Хочолава, 77)

Запасні: 26. Шевченко, 66. Марсіо Азеведо, 21. Алан Патрік, 99. Бланко Лещук

1:0 - Бергхейс (7) 1:1 - Бернард (23), 1:2 - Бернард (54)
Ель-Ахмаді (66), Амрабат (87) Ракицький (48), Тайсон (64), Ракицький (75), Коваленко (77), Бутко (93)

17 жовтня 2017, 21:45, Нідерланди, Роттердам стадіон Феєнорд

Арбітр: Альберто Ундіано Мальєнко
Асистенти: Роберто Алонсо Фернандес, Хуан Юсте Хіменес
Четвертий арбітр: Рауль Мартінес
90 + 4' - Фінальний свисток! Шахтар взяв три очки!
90 + 2' - Жовта для Бутка за розмови з арбітром
90 + 2' - МОМЕНТ! Гострий удар після кутового по воротах гірників і П'ятов виручає свою команд!! Як же небезпечно було!
90 + 1' Ларссон пробив зі штрафного - з рикошетом м'яч вийшов на кутовий
90' - Суддя три хвилини додав
90' - Заміна у Шахтаря - Зубков замінив Марлоса
89' - Падіння в штрафному гірників, але штрафний в бік Феєнорду суддя призначає
88' - Тоорнстра! Гострий удар в дев'ятку, але П'ятову вдалося зреагувати!! Гостро, дуже гостро!!
87' - КОВАЛЕНКО! Не забив з двох метрів після пасу Тайсона! Для чогось пропустив м'яч Віктор!!!
86' - Попередження для Амрабата
85' - По флангу провели атаку господарі - виніс навіс подалі захисник
84' - Марлос! Перед воротами обіграв захисника під праву, пробив - вище воріт полетів м'яч!!
82' - Трибуни активно підганяють Феєнорд вперед, але оборону Шахтаря пройти не так і просто
80' - Бергхейс непогано з флангу подавав - Бутко виносить м'яч подалі від воріт
79' - Крамар в оффсайді
78' - Шахтар великими силами відійшов на свою половину і намагається тримати оборону
76' - Жовта картка для Коваленка за фол в центрі поля
75' - У господарів теж заміна - Крамер замінив ван Беека
75' - Заміна - Феррайра пішов, вийшов Хочолава
74' - П'ятов спокійно на виході забирає м'яч в руки після високої навісної передачі господарів зі штрафного
73' - Друга жовта Ракицькому! За грубий підкат! І Шахтар в меншості залишається
72' - Шахтар намагається заспокоїти гру, але до закінчення гри часу ще досить багато, зарано це
70' - Коваленко замінив Бернарда
69' - Фонсека готує заміну, на поле вийде Віктор Коваленко
68' - Вільєна пробивати з лінії штрафного намагався, але не зміг нормально влучити по м'ячу
67' - Заміна - Йоргенсен пішов, Ларссон вийшов
66' - Попередження отримав Ель-Ахмаді за зрив атак суперника
65' - Висока подача зі штрафного до воріт гірників пішла і П'ятову довелося на виході кулаками виносити м'яч
63' - Жовта картка для Тайсона за удар суперника з-заду
62' - Ісмаїлі класно по флангу пройшов, непоганий простріл виконав, але на м'ячі першим був голкіпер
61' - Заміна: Ніувкоп пішов, замість нього Тоорнстра
60' - Незважаючи на те, що гірники ведуть в рахунку, певна нервовість в їх діях все ж є
58' - П'ятов ледь не обрізався біля власних воріт - Ордецю довелося винести м'яч в аут
57' - Оффсайд у Феррейри
55' - ОГО! В штрафному Шахтаря в боротьбі за м'яч два гравців господарів головами зіштовхнулися - допомога потрібна їм тепер
54' - ГОЛ!! Класна атака Шахтаря, Марлос підключив Бутка, той подав на Бернарда і бразилець оформив дубль!!
53' - П'ятов! На виході класно зіграв і не дав супернику вискочити на ворота!! Гострий момент!
52' - Кутовий біля воріт господарів нічим цікавим не завершився
51' - Оффсайд у Феєнорда
50' - Шахтар намагався контратаку розігнати, але Феррейра віддав пас на Марлоса в спину партнеру
49' - Ракицький отримав жовту картку за грубий фол проти суперника
48' - Марлос по флангу намагався прорватися, але обіграти захисника в нього не вийшло
47' - Без замін в перерві обійшлися обидва тренери
46' - Другий тайм
45' - Перерва!
44' - Зупинка у грі в нас, на газоні лежить Бернард і йому надають допомогу лікарі
42' - Проти Ісмаїлі грубо на фланзі порушили правила суперники - суддя просто штрафний призначає
41' - Кутовий гірники розіграли, пробивав спочатку Тайсон, потім Феррейра, але влучити у ціль ніхто не зміг
40' - Йоргенсен після подачі зі стандарту падав у штрафному гірників, але суддя пенальті не поставив
39' - В кінцівці тайме Феєнорд починає більше підтискати українців, Шахтар відійшов у оборону великими силами
37' - По флангу намагався розігнати атаку Марлос, але захисник виніс м'яч в аут і не дав нічого зробити екс-бразильцю
36' - Ордець в простій ситуації помилився при передачі на Ракицького і м'яч залишив межі поля
35' - Гра перемістилася в центр поля, зараз важко віддати перевагу комусь з суперників
33' - З флангу пішов навіс до штрафного майданчика гірників - оборона виносить м'яч в поле
31' - Феррейра забиває, але до цього в нього зафіксували оффсайд
30' - Два в два намагалися гірники пройти, Марлос на фланзі був з м'ячем, але проти нього відразу два суперники зіграли і відібрали м'яч
29' - Проти Тайсона суперники грубо зіграли, але суддя попередження не поспішає показувати
28' - Йоргенсен на фланзі прибрав Ракицького, класно прострілив, але Степаненко підстрахував
27' - Фред пройшов двох захисників і вже на лінії штрафного у нього відібрав м'яч третій оборонець суперника
26' - Ісмаїлі по флангу запустили, намагався він там один в один пройти захисника, проте втратив м'яч
25' - Після забитого м'яча гірники почали діяти спокійніше
23' - ГОЛ!! Бернарда класним пасом Фред вивів на побачення з голкіпером і бразилець на техніці реалізував свій момент!!
22' - Бутко з флангу спробував прострілити - від захисника м'яч вийшов на кутовий
21' - Бергхейса по флангу намагалися партнери запустити, але дуже сильним вийшов пас і м'яч залишив межі поля
20' - Марлос з флангу класний простріл до штрафного на Феррейру виконав, але Факундо навіть прийняти м'яч нормально не може
19' - Фреда на фланзі достить грубо фолить проти суперника, але поки жовту картку суддя йому не показує
18' - Поки Шахтар попереду не може створити нічого цікавого
16' - Поперечна передача Бернарда на лінію штрафного суперника не пройшла - захисник на перехопленні грає
15' - Бутко в обороні зупинив фланговий прорив Феєнорда
14' - Хапс по флангу класно пішов у атаку, виконав класний навіс, але партнери по команді в штрафному м'яч не дістали
13' - Ісмаїлі класно подав до штрафного, там скидка Марлоса на Феррейру, але в останній момент перехоплює м'яч оборонець
12' - Марлос на лівому фланзі атаки, намагався один в один захисника пройти і втратив м'яч
11' - Ісмаїлі класно пройшов по флангу, виконав простріл на Феррейру, але той не зміг перед воротами прийняти м'яч
10' - Шахтарю зараз треба потримати м'яч і трохи заспокоїти гру
8' - Марлос виконав навіс з кута поля, але нічим гострим цей стандарт не завершився для гірників
7' - ГОЛ! Пропускає Шахтар, П'ятов перед собою відбиває потужний удар суперника, а на добиванні був першим Бергхейс
6' - Господарі тримають м'яч в центрі поля, намагаючись витягнути Шахтар подалі від власних воріт
4' - Непогана атака Шахтаря тепер, пробивав Тайсон з-за штрафного, але від ноги захисника м'яч вийшов у аут
3' - Дуже активно розпочали матч господарі, гірники намагються втримати цю стартову навалу
2' - Відразу гостро! Подача до штрафного Шахтаря, Ракицький проспав захисника і Боетьюс з близької відстані пробив вище воріт!
1' - Матч розпочався!