Андрієвський: У Зорі було більше моментів, ніж у Шахтаря

26.10.2017 13:27 1096 0
 Олександр Андрієвський. Фото: football.ua

Луганська Зоря у матчі 1/8 фіналу Кубку України проти донецького Шахтаря (3:4) створила набагато більше моментів, ніж суперник.

Про це заявив півзахисник чорно-білих Олександр Андрієвський.

"Не скажу, щоб ми програвали в чомусь Шахтарю. Навіть навпаки. У нас було більше моментів", - вважає футболіст.

"Однак останні хвилини потрібно було провести більш сконцентровано і дисципліно. Прикро пропускати на останніх хвилинах. Вважаю, що нам просто не пощастило", - цитує Андрієвського клубна прес-служба.

Нагадаємо, Зоря вела у рахунку 2:0, але втратила перемогу на останніх хвилинах зустрічі. У додатковий час команда Шахтар вирвав перемогу, забивши два голи. Натомість підопічні Юрія Вернидуба лише раз вразили ворота суперника.

Раніше Вернидуб звернув увагу на те, що важливу роль у перемозі Шахтаря зіграв суддя.

Як повідомлялося, Олександр Андрієвський отримав шанс дебютувати у складі збірної України під час товариської гри проти Словачини.