Ярмоленка визнано найкращим гравцем матчу Ганновер - Боруссія

28.10.2017 19:54 1958 0
 Андрій Ярмоленко. Фото: ФК Боруссія Д

Українець Андрій Ярмоленко у матчі своєї Боруссії Д проти Ганновера (2:4) не тільки став автором голу, а й виявився найкращим на полі у складі Джмелів.

Згідно із порталом WhoScored, екс-динамівець отримав оцінку 7,48.

За 74 хвилині на полі на його рахунку 3 удари, одна ключова передача, один крос, 3 виграних повітряних дуелі, 2 підбирання і 3 перехоплення. Також він віддав 28 пасів із точністю 78,6 відсотка, пише footballfans.com.ua.

Нагадаємо, Ярмоленко зробив рахунок 2:2 на 52-й хвилині, проте згодом за час, що залишився суперник двічі вразив ворота його команди.

Додамо, що це другий гол Ярмоленка у матчах Бундесліги. Загалом 28 жовтня українець поповнив свій бомбардирський доробок 4-м забитим м'ячем.

Нагадаємо, раніше Ярмоленку вдалося забити у поєдинку 1/16 фіналу Кубку Німеччини проти Магдебурга.