30. П`ятов, 5. Хочолава, 2. Бутко, 18. Ордець, 31. Ісмаїлі, 6. Степаненко, 11. Марлос, 10. Бернард (21. Алан Патрік, 72), 8. Фред, 7. Тайсон, 19. Феррейра (9. Дентіньо, 89)

Запасні: 26. Шевченко, 66. Азеведо, 34. Петряк, 74. Коваленко, 99. Бланко Лещук

25. Джонс., 2. Ніувкоп, 4. Сен-Жюст, 5. Хапс, 8. Ель-Ахмаді, 10. Вільєна, 20. Тапіа (17. Дікс, 72), 21. Амрабат, 7. Боетьюс, 9. Йоргенсен (11. Ларссон, 80), 19. Бергхейс

Запасні: 1. Вермеєр, 18. Нелом, 28. Тоорнстра, 14. Басачікоглу, 29. Крамер

Головний тренер: Джованні ван Бронкгорст
1:1 - Феррейра (13), 2:1 - Марлос (17), 3:1 - Марлос (68) 0:1 - Йоргенссен (11)
1 листопада 2017, 21:45, Харків, ОСК Металіст

Арбітр: Анастасіос Сідіропулос
Асистенти: Поліхроніс Костарас, Лазарос Дімітріадіс
Четвертий арбітр: Даміанос Ефтіміадіс
90 + 1' - Фінальний свисток! Шахтар бере важливі три очки!!
90' - Шахтар в кінцівці матчу продовжує контролювати м'яч
88' - На дальній удар наважився Фред, але на шляху м'яча захисник опинився
86' - Заміна у господарів - замість Феррейри вийшов Дентіньо
84' - Патрік класно пробив з кута штрафного, воротар відбив у сторону, але на підборі нікого з гравців Шахтаря не було!
83' - Бергхейс виконав простріл до штрафного П'ятова, але Андрій вчасно зіграв на виході і м'яч забрав
82' - Бергхейс! Знову вийшов сам на сам і цього разу П'ятову довелося виходити за межі штрафного і в підкаті виносити м'яч!!
81' - Марлос в положенні поза грою
80' - Бергхейс! Вискочив на побачення з П'ятовим, але переграти голкіпера не зміг - ногою Андрій м'яч відбив!!
78' - Заміна у гостей - Ларссон замінив Йоргенсена
77' - Шахтар грає дуже організовано, гості не знають як грати і що робити на полі
76' - Шахтар тримає м'яч і змушує суперника виходити зі своєї половини поля
75' - Головою після кутового пробиває Ордець - трохи вище воріт!! Дуже гостро!!
74' - Патрік непогано на фланзі пасом знайшов Ісмаїлі, але останнього відразу два захисники зустрічали - кутовий буде
72' - Оффсайл у гостей боковий суддя зафіксував
71' - Заміна у гостей - заміть Тапіа вийшов Дікс
70' - Заміна у господарів - замість Бернарда вийшов Алан Патрік
69' - Йоргенсен гостро пробив із-за штрафного, але влучити у ціль не зміг
68' - Готують заміни тренери обох команд
66' - ГОЛ! Марлос! На флангу пройшов, увійшов до штрафного і перекинув голкіпера і захисників з гострого кута! Феноменально!!
64' - Бернард з кута поля виконав навіс, у дотик стріляє Тайсон - від захисника на ще один корнер полетів м'яч
63' - Марлос по центру до штрафного підійшов, пробив з рикошетом від захисника і буде кутовий
62' - Дуже класно Шахтар в останні хвилини грає, швидко в атаки виходить - гості не можуть нічого з цим вдіяти
60' - Який момент! Майже один в один вискочив Факундо, пробив гостро - поруч зі стійкою пролетів м'яч!
59' - Кутовий біля воріт гостей нічим цікавим не завершився
58' - Ще одна класна атака Шахтаря, Бутко простріл виконав, але захисник у підкаті блокував цей пас - кутовий
57' - Йоргенсен з-за штрафного пробивав, але і тут П'ятов у епізоді розібрався
56' - Боетьюс дуже активний в штрафному гірників, настільки, що порушив правила проти Бутка
55' - Тепер з дальньої відстані П'ятова вирішив перевірити Вільєна - на місці голкіпера Шахтаря, забрав м'яч в руки
54' - На дальній удар наважився Боетьюс - полетів далеко від воріт м'яч
53' - Ель-Ахмаді отримав попередження за фол проти Тайсона
52' - Гостро по флангу пройшов Бергхейс, пробивав з гострого кута - П'ятов на кутовий переводить
51' - З кута поля навісну передачу виконав Бернард, проте нікому з партнерів ударом завершити навіс не вийшло
50' - Фред розібрався із захисником, намагався увірватися до штрафного, але пробити не дали суперники
49' - Бергхейс отримав попередження від арбітра
47' - Без замін на другу половину вийшли суперники
46' - Другий тайм!
45 + 1' - Перерва!
45' - Ісмаїлі з флангу прострілив на Феррейру до штрафного, той був першим на м'ячі, але пробив повз ворота
44' - Марлос виконав навісну передачу з кута поля, але до гострого завершення справа не дійшла
43' - Бернард вирішив пробитива, влучив у захисника і буде кутовий тепер
42' - Проти Ісмаіїлі на фланзі порушили правила і суддя призначив стандарт
40' - Бернард!! Класно пробивав з кута штрафного, проте голкіперу вдалося відбити м'яч в сторону!!
39' - Фред після кутового намагався пробити з-за штрафного, але влучив у захисника м'яч
38' - Ісмаїлі в центр штрафного знову гостро прострілював, але ніхто з партнерів не встиг на цей м'яч
37' - П'ятов легко забрав м'яч в руки після навісу з лівого флангу атаки гостей
36' - Жовту картку від арбітра Хочалава отримав - грубо проти суперника зіграв
35' - ПОПЕРЕЧКА!! Феррейра пробивав після підрізки Ордеця, але влучив у поперечку м'яч!!!
34' - Марлос з флангу вривався до штрафного - захисник був змушений не кутовий виносити
33' - В контратаку спробували вийти гірники, по флангу мчав Тайсон, але його поперечну передачу перехопили захисники
32' - Кутовий біля воріт Шахтаря нічим цікавим не завершився
30' - Навіс зі штрафного пішов до воріт, там на виході зіграв П'ятов, гості другим темпом атакували, але цікавого нічого не створили
29' - Бутко досить грубо зіграв проти суперника на фланзі, але суддя попередження поки не показує
28' - А у складі Феєнорда тренерський штаб вже готує заміну - Тоорнстра вже розім'явся
26' - Гірники володіють перевагою, але трохи дали супернику попрацювати з м'ячем
25' - Тапіа після боротьби лежить на газоні - суддя зупиняє гру
24' - Оффсайд у Феррейри зафіксував лайнсмен
23' - Класно! Марлос після скидки Бернарда з-під захисника в дотик пробив - голкіпер не зміг зафіксувати м'яч, але оборона винесла
22' - Бернард зі стандарту виконав досить високий навіс, який на виході забрав голкіпер Феєнорду
21' - Бернарда на фланзі суперники збивають і суддя призначив штрафний удар
20' - Марлос подав з кута поля, пробив з рикошетом хтось із гірників, але воротар розібрався у цьому епізоді
19' - Бутко з флангу виконав навісну передачу до штрафного і захисникам довелося виности м'яч на кутовий
18' - Гірники на куражі продовжують атакувати
17- ГОЛ!! МАРЛОС!!! Класним ударом з-за штрафного відправив м'яч в дев'ятку!! Голкіпер був просто безсили!!
15' - Дуже швидко відбуваються події в нашому поєдинку
14' - ГОЛ!! Забив Шахтар! З близької відстані Феррейра пробив голкіпера! Перед цим Марлос пробивав, ще раніше Тайсон!! Заштовхали, одним словом, гірники!
12' - ГОЛ!! Пропускає Шахтар! По флангу атака пройшла, навіс до штрафного на Йоргенсена і останній головою в кут пробив!
11' - Марлос на фланзі з м'ячем, намагався обіграти двох суперників і програв боротьбу
10' - Феєнорд в атаці в стартові хвилини виглядає навіть цікавіше суперника
8' - Невелика пауза в грі - допомога знадобилася Тарасу Степаненку
7' - Боетьюс гострий простріл на партнера до штрафного виконав, але в останній момент в підкаті Ордецю вдалося вибити м'яч
6' - Ісмаїлі підключився по флангу, виконав навісну передачу, але в штрафному не було партнерів по команді
5' - Знову Боетьюс, обіграв Бутка і виконав навіс - виносять оборонці м'яч подалі від воріт
4' - Боетьюс з флангу спробував простріл виконати, але оборона гірників легко розібралася в цьому епізоді
3' - Класна атака гірників, Ісмаїлі з готрого кута пробивав у дальній кут, але трохи точності йому забракло!
2' - Шахтар із перших хвилин взяв м'яч під свій контроль і намагається витягнути суперника на свою половину поля
1' - Матч розпочався!