Збірна України здобула перемогу у грі зі Словаччиною

10.11.2017 22:13 3184 0
Андрій Ярмоленко у грі проти Словаччини / ©ФФУ

Збірна України з футболу в товариському матчі проти збірної Словаччини здобула вольову перемогу з рахунком 2:1.

На гол словака Штетіни на 10-й хвилині гри, українці відповіли голами Ярмоленка на 38-й хвилині та Коноплянки на 54-й.

Зазначимо, що в складі національної команди сьогодні дебютували одразу чотири виконавці.

Ворсклянин Юрій Коломоєць вийшов на поле у стартовому складі, а Олександр Андрієвський, Артем Шабанов та Сергій Мякушко вийшли на заміну.

Євген Коноплянка, який забив переможний м'яч  наздогнав Сергія Реброва в списку бомбардирів збірної України.