Молодіжна збірна України здолала Шотландію на виїзді

14.11.2017 23:21 3165 0

Молодіжна збірна України у рамках 5-го туру кваліфікації Євро-2019 перемогла Шотландію 2:0.

За декілька секунд до перерви українцям вдалося відкрити рахунок - відзначився Андрій Борячук.

У другому таймі синьо-жовті володіли ініціативою, але не спромоглися реалізувати декілька небезпечних моментів. Через це отримали нервову закінчення.

Проте в одній із останніх контратак Віктор Коваленко поставив переможну точку.

Євро-2019, молодіжні збірні (U-21)

Кваліфікація

Груповий турнір

Група 4

14 листопада

Шотландія - Україна - 0:2 (0:1)

Голи: 0:1 - 45+1 Борячук, 0:2 - 90+4 Коваленко.

Шотландія U-21: Фултон, МакКрорі, Маккенна, Сміт (Харді, 71), Тейлор, Томас (Вільямсон, 55), Морган, Кадден, Моллан, Кемпбелл, МакБерні (Райт, 74).

Україна U-21: Лунін, Матвієнко, Зотько, Лук'янчук, Зінченко (Шепелєв, 90+2), Вакулко, Лучкевич, Коваленко, Піхальонок, Борячук (Михайліченко, 79), Бєсєдін (Біленький, 90+3).

Попередження: Маккенна (32).

Після п'яти матчів в активі команди Олександра Головка 8 очок. Синьо-жовті йдуть третіми, відстаючи від Нідерландів лише за різницею забитих та пропущених.

Лідирує у групі 4 збірна Англії, в активі якої 13 пунктів.

Нагадаємо, що попередній матч відбору до Євро-2019 українська молодіжка програла одноліткам з Англії (0:2).

Також додамо, що за грою можна було спостерігати за відео онлайн-трансляцією.