1. Бущан, 23. Піварич, 24. Віда, 34. Хачеріді, 94. Кендзьора (22. Кравець, 46), 9. Морозюк, 18. Корзун, 19. Гармаш, 29. Буяльський (8. Шепелєв, 87), 11. Мораес, 25. Гонсалес

Запасні: 35. Коваль, 42. Миколенко, 44. Кадар, 8. Шепелєв, 47. Вантух, 20. Гусєв, 22. Кравець

2 листопада 2017, 20:00, Берн, Стад де Сюісс

Арбітр: Тоні Шапрон
Асистенти: Фредерік Кано, Бертран Жуанно
Четвертий арбітр: Ерік Данізан
90 + 5' - Фінальний свисток! Динамо перемагає!
90 + 3' - Жовта Гармашу за зрив атаки суперника
90 + 2' - Хачеріді отримав ушкодження, лікарі вийшли на поле надати йому допомогу
90 + 1' - Нгамале гостро пробив з кута штрафного - на черговий м'яч пішов
90' - +4 хвилини
89' - Знову Бущан у грі - відбиває перед собою м'яч після удару суперника, першими на підбиранні були кияни і епізод розрядили
88' - Заміна у Динамо - Шепелєв замінив Буяльського
87' - Кияни подавали кутовий, Віда порушив правила і суддя дав свисток
86' - Гонсалес на дальню стійку навіс виконував, але там не було нікого з партнерів по команді
85' - Бущан! З дев'ятки витягнув м'яч після класного удару Ебішера! Дуже гострий момент!!
84' - Бущан в руки забрав м'яч після дуже високого навісу з правого флангу
83' - Буяльський на газоні лежить, потрібна допомога лікарів йому
82' - Кутовий біля воріт Динамо знову не змогли господарі розіграти гостро
81' - Хачеріді! Намагався перервати простріл суперника і у власні ворота пробив, але влучив у Бущана
80' - Заміна у Янг Бойз - Фасснахт пішов, замість нього вийшов Шик
78' - Фасснахт з флангу непоганий навіс виконав, але пробити партнеру по команді не дали захисники
76' - Соу порушив правила в штрафному киян при розіграші кутового, штовхав у спину Гармаша і суддя все бачив
75' - Нгамале з рикошетом непогано пробив - кутовий буде, 11-й для господарів
74' - Буяльський зірвав атаку суперника і отримав за це попередження
73' - З кута поля виконав навіс Морозюк - воротар господарів забирає м'яч на виході
71' - Заміна у госпорадів - Нсаме пішов, замість нього Нгамале
70' - Мораес метрів з 40 пробивати вирішив - не влучив у ворота
68' - ГОЛ! Буяльський! Отримав у штрафному м'яч, хитнув захисника і класно потужно пробив у кут воріт суперника!!!
67' - Ассале пробивав з-за меж штрафного майданчика - голкіпер Динамо забирає м'яч в руки
65' - Лотомба пробивав з-за штрафного - Бущана не забрав м'яч в руки і буде кутовий
64' - Жовта картка для Кравця - грубо зіграв він проти суперника
63' - А воротареві господарів знадобилася допомога - пауза в грі
62' - Буяльський забиває, але суддя до цього порушення зафіксував, тому взяття воріт не зараховано
61' - Після кутового пробив гостро Кравець - блокують суперники, Хачеріді скинув на Гармаша, той намагався добити - невдало
60' - Гонсалес намагався виконати подачу до штрафного суперника - виносить м'яч захисник
58' - Ассале забіг у положення поза грою
57' - Ще один кутовий біля воріт Динамо нічим цікавим не завершився
56' - Відзначимо, що на старті другого тайму кияни виглядають краще, ніж в перші 45-ть
55' - На Мораеса до штрафного господарів пішла навісна передача, але на м'ячі першим був голкіпер
53' - Пауза в грі - допомога лікарів знадобилася Фасснахту
52' - Сулеймані після розіграшу пробиває дуже-дуже потужно, але полетів повз ворота м'яч!!!
51' - Бущан до рук взяв м'яч після пасу Гармаша - суддя призначив вільний удар, дуже небезпечно
50' - Ассале в положенні поза грою
49' - Гармаш досить грубо порушив правила проти суперника і останньому допомога лікарів знадобилася
48' - Кравець! Який шанс! З лінії воротарського пробивав, але полетів вище воріт м'яч!!
47' - Заміна у Динамо - Кендзьора пішов, замість нього Кравець вийшов
46' - Другий тайм!
45 + 1' - Перерва
45 + 1' - Сулеймані гостро увійшов до штрафного, з кута пробивав, але полетів повз ворота м'яч
45' - Одну хвилину суддя додав
44' - Нсаме! Перед воротами отримав м'яч після рикошету, але не скористався своєю можливістю!
42' - Нсаме з флангу виконав не дуже вдалий навіс - м'яч опустився за воротами
41' - Мбабу в спину штовхнув Мораеса, почали там стосунки гравці з'ясовувати, але суддя швидко всіх заспокоїв
40' - В кінцівці, ніби, кияни активізувалися, але цікавого супернику поки нічого не запропонували
38' - Зупинка у грі - на газоні лежить Мораес і йому потрібна допомога лікарів
37' - Морозюк зі стандарту виконав навісну передачу до воріт, де на м'ячі першим був голкіпер
36' - Морозюк з лівого флангу навіс до штрафного виконав, але м'яч точно на захисника суперника йшов
34' - Швейцарці по флангу атакували, подача на дальню пішла, скидка в центр і м'яч в руках у Бущана
33' - Перший реальний момент у Динамо, але реалізувати його не вдалося киянам
32' - Мораес! Після кутового отримав у метрів від воріт м'яч, намагався п'ятою пробивати - не вийшло, нажаль
31' - Мораес досить грубо зіграв проти суперника, суддя картку не показав - обійшовся усним попередженням
30' - Нічого не виходить у Динамо, майже не доходять до воріт суперника підопічні Хацкевича
28' - Жовту картку отримав Ебішер за фол проти Дениса Гармаша
27' - Ассале на лінії штрафного міг отримати м'яч, вирішив у дотик пробивати - не влучив
26' - Ассале гостро по флангу пройшов, непогано прострілив, але ударом цей пас ніхто з партнерів не завершив
25' - Два кутових виконали швейцарці, але поки киянам вдається відбиватися без проблем
23' - Ассале пробивати намагався - на шляху м'яча опинився Корзун
22' - На своїй половині поля кияни вилекими силами стоять, попереду намагаються грати через контратаки
21' - Черговий навіс з флангу до штрафного киян і знову Віді доводиться виносити м'яч на кутовий
19' - З правого флангу навісну передачу виконав Кендзьора, але нікого з партнерів на дальній стійці не було
18' - Спробували в атаку вийти гості, але в центрі поля Гонсалес втратив м'яч у боротьбі
17' - СТІЙКА!! Нсаме головою після кутового пробива! Дуже пощастило зараз киянам!!
16' - Ебішер побивав з дальньої дистанції - м'яч від Віди на третій кутовий пішов
15' - Поки гра проходить під диктовку швейцарського колектива, кияни в атаці нічого не можуть створити
13' - Після розіграшу корнера непоганий навіс виконав Сулеймані, але в штрафному другий поверх виграв Хачеріді
12' - Сулеймані зі стандарту пробивати взявся - влучив у стінку, після цього м'яч вийшов на черговий кутовий
11' - Жовта для Корзуна - руками суперника притримав і стандарт гострий для господарів
10' - Фасснахт з-за штрафного в дотик непогано пробивав, але трохи вище воріт киян полетів м'яч
9' - Морозюк подав на дальню зі стандарту, пробивав у дотик Гонсалес, але м'яч не ліг йому на ногу нормально
8' - Гонсалес двох суперників обіграв на фланзі і заробив перспективний штрафний
7' - Ассале в положенні поза грою
6' - Зі штрафного Сулеймані навісив до воріт, там хтось із партнерів пробити намагався і кутовий заробив
5' - Невдало розіграли швейцарці стандарт і динамівці винесли м'яч в аут
4' - Мбабу по флангу на швидкостій пройшов, гостро прострілив - кутовий буде для господарів
3' - На старті команди не показують високі швидкості, в середньому темпі гра проходить без просування вперед
2' - В оффсайд на фланзі заліз Дерліз Гонсалес
1' - Матч розпочався!