Неймовірний камбек Севільї у грі Ліги чемпіонів з Ліверпулем: стала відома причина

22.11.2017 11:47 2191 0
 Емоції гравців Севільї після третього голу у ворота Ліверпуля. Фото: ФК Севілья

Керманич іспанської Севільї Едуардо Беріссо у перерві матчу Ліги чемпіонів проти Ліверпуля (3:3) розповів про свою хворобу, після чого його підопічні забили у ворота суперника три голи.

Севілья програвала 0:3, а у роздягальні футболісти почули жахливу звістку про те, що їхній тренер хворий на рак простати.

Тому їм не залишалося нічого, як віддати усі сили на полі, щоб змінити хід подій на полі стадіону Рамон Санчес Пісхуан, пише Sevillainfo.

Врешті решт ще у першій половині 45-хвилинки рахунок був 2:3, а на 90-й хвилині Гвідо Пісарро забив рятівний третій гол.

Зазначимо, що гравці Севільї, а також інших іспанських клубів влаштували хвилю підтримки Беріссо після того, як дізналися про його хворобу.