Кельн врятувався на останніх хвилинах від поразки, Боруссія М та Уніон не забили голів: результати матчів Бундесліги

— 28 квітня, 22:25

В межах 31 туру Бундесліги з футболу сезону-2023/2024 відбулися три поєдинки.

Боруссія Менхенгладбах та Уніон Берлін розписали суху нічию. Зазначимо, що це був матч сусідів по турнірній таблиці. Боруссія та Уніон займають 13 та 14 місця відповідно.

Кельн зумів врятуватися від поразки в поєдинку з Майнцем. Долю матчу вирішив пенальті на 90+5 хвилині. Гра завершилась з рахунком 1:1.

Гайденгайм на виїзді здолав Дармтадт завдяки голу Ніколи Доведана на останніх хвилинах зустрічі.

Чемпіонат Німеччини — Бундесліга
31 тур, 28 квітня

Боруссія М — Уніон 0:0 (0:0)

Майнц — Кельн 1:1 (1:0)

Голи: 1:0 - 29 Баррейро, 1:1 - 90+5 Кайнц (пен)

Дармштадт — Гайденгайм 0:1 (0:0)

Гол: 0:1 — Доведан

Напередодні Баєр Леверкузен знову врятувався на останніх секундах матчу та продовжив фантастичну серію без поразок.

Раніше Гоффенгайм поступився Бохуму Івана Ордеця. Перемога дозволила Бохуму набрати 30 очок та покинути зону перехідних матчів за право залишитися у найвищому німецькому дивізіоні.