
Воронін звинувачує Британію у недостатку такого поняття як особисте життя, і що британці зовсім не розуміються на моді. Воронін має на увазі фото його дружини Юлії, яка стала головною новиною англійських таблоїдів, після того як була сфотографована у леопардовому костюмі. Нову дружину Вороніна в Британії назвали дівчиною із найгіршим смаком.
"У порівнянні з Німеччиною, Англія далеко позаду, що стосується комфорту і культури", - сказав Воронін російським ЗМІ.
Також Вороніну заважає рівень злочинності в Ліверпулі і він будь-де чує поліцейські сирени. "Ми постійно чуємо поліцейські сирени. Леверкузен, на відміну від Ліверпуля, був більш тихий", - Воронін.
Надалі від Вороніна дісталося місцевим лікарям і системі охорони здоров`я.
"Медичні послуги тут дуже бідні. Коли я був у Німеччині, там було багато гарних клінік і лікарів. Це зовсім інше ніж тут - коли наша дитина захворіла на алергію, ми лише годину чекали лікаря. Коли ж дочекалися прийому, то він нам сказав, що він не знає як оглядати дітей і порадив спробувати якусь мазь. Я був дуже збентежений. Тоді моя дружина відправилася в Одесу, де й зробила всі аналізи".
Також Воронін розкритикував ліверпульський акцент, відзначивши, що не завжди розуміє, що говорять його партнери по команді Джерард і Каррагер.
"Я вивчаю англійську двічі на тиждень з викладачем, і в мене вже є деякі успіхи. Але англійська мова - це не головна проблема. Головне - це розуміти місцевих гравців, таких як Джерард та Каррагер.
Вони розмовляють зі специфічним акцентом, й інколи, я зовсім не розумію, що говорять ці хлопці. Багато легіонерів мають ту ж саму проблему", - Воронін.