Українська правда
Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Футбол
Останнє в розділі
10.07.2008  18:25

Будівництво стадіону до Євро-2012 у Львові інвестуватиме Петро Димінський?

Депутати Львівської міської ради сьогодні, 10 липня, погодили рішення щодо надання дозволу ТзОВ "Клуб професійного футболу "Карпати" на надання в довгострокову оренду нежитлових приміщень стадіону "Україна". За це проголосували 78 депутатів.

Згідно з проектом ухвали, у довгострокову оренду ТзОВ "Клуб професійного футболу "Карпати" повинно бути надано нежитлові приміщення стадіону "Україна" на вул. Липова Алея, 5 загальною площею 4 253,8 кв. м. За користування будівлями стадіону "Карпати" повинні платити 1 гривню на рік без ПДВ. Водночас ТзОВ "Клуб професійного футболу "Карпати" має безкоштовно надавати за зверненням Львівської міської ради чи її виконавчих органів споруди стадіону "Україна" для потреб територіальної громади м. Львова, а також укладе договір суборенди із ФК "Львів" на користування стадіоном (у разі невиконання цих вимог міськрада має право розірвати угоду).

Львівська міська рада також може розірвати угоду у випадку, якщо ФК "Карпати" "вилетять" із вищої ліги.

Окрім цього, важливим пунктом угоди є те, що ТзОВ "Клуб професійного футболу "Карпати" погоджено місце розташування земельної ділянки та надано дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 17 га на вул. Липова Алея, 5 в оренду терміном на 10 років.

"Насправді це ухвала довіри один до одного. Бо футбол треба любити грошима, і він сторицею віддасть це місту", - наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

Наслідком позитивного рішення міської ради у цьому питанні має стати укладання інвестиційної угоди між ФК "Карпати" та управлінням капітального будівництва Львівської міської ради про інвестування в будівництво стадіону у Львові до Євро-2012.

www.zaxid.net

Коментарі  [ 3 ]
Боб - 11.07.2008 09:45
Димінський наінвестує,тримай кишеню ширше.Він "Карпати"неможе вивести на пристойний рівень,зараз знов скуплять різний хлам,а нормальних гравців які вийдуть на якийсь рівень відразу продають.Я це до того що Димінський не та людина,щоб інвестувати такі проекти.Він жметься за кожну копійку.Але скандали і шоу нам забезпечені.
betwinner - 11.07.2008 07:58
Конкурс прогнозов с денежными призами
http://betwinner.ru/prog.php
Правила конкурса
http://betwinner.ru/index.php/topic,598.0.html
ТРЕМБІТА - 11.07.2008 07:53
На кінець Бог дав розуму!Будуйте,робіть,бо москалі аж скавулять щоб ми завалили ЄВРО-2012.Менше слів більше
практичних справ.
 
Загрузка...


 

©2000-2008, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: ukrchampion@gmail.com