Бангура і Мілевський "закатали" "Спартак" у штучний газон "Лужників". ВІДЕО

13.08.2008 20:51 1751 0

Російським уболівальникам нині не позаздриш. У Пекіні на Олімпіаді вони втратили свої лідируючі позиції у переслідуванні Китаю та США так ще й  у футболі їх засмутили, причому дуже сильно, та ще й українці. У першому матчі 3-кваліфікційного раунду Ліги чемпіонів у Москві київське "Динамо" розгромило "Спартак" з рахунком 4:1.

Класичне дербі ще з часів СРСР на всі 100% вдалося київському "Динамо". Незважаючи на штучне покриття поля в "Лужниках", що незвичне для команди Юрія Сьоміна, динамівці виглядали переконливіше, а вже на 15 хвилині другого тайму червоно-білих освистували власні уболівальники.

Сама гра з перших хвилин складалася на користь господарів. Уже на 6 хвилині Шовковський вибиває м`яч в поле і відразу йде пас у штрафну киян, і Баженов розбирається з Несмачним і пробиває у дальній кут воріт Шовковського - 1:0. Через кілька хвилин ще одна безалаберна гра київського захисту і вже Вукоєвич блокує удар з лінії воротарського майданчика Бистрова.

У нападі у "Динамо" практично нічого не виходило. Брак при передачах біло-синіх бив усі антирекорди. Двічі із дальньої дистанції бив Вукоєвич, але все в руки Плетікосі.

На 25 хвилині ледве не залишив "Динамо" меншості Несмачний, який вже мав попередження, але його пошкодував шведський суддя, котрий цілком міг вилучати динамівця з поля за фол на Бистрову.

Ще один момент був у Мілевського, але його удар блокує Штранцль і лише кутовий. Більш-менш налагодилася гра в "Динамо", коли перестав грати і сам "Спартак", очевидно зараннє заспокоївся. На 27 хвилині помилка Ковача після пасу назад, Бангура випереджає Плетікосу і переправляє м`яч у ворота "Спартака" - 1:1. На помилках, зазвичай вчається, але не "Спартак" цього вечора.

На 32 хвилині ще один момент у Бангура, але він з розвороту з метрів 12 пробиває поруч з 9-ою.

За хвилину до закінчення першого тайму "Спартак" за свою інертність поплатився ще одним голом у власні ворота. Нінкович на правому фланзі відпасовує у штрафну на Бангура, який на місці розкрутився і пробив низом - Плетікоса відбиває, але перший на добивання Мілевський, який "кладе" м`яч у шпарину між воротарем та штангою - 1:2.

Початок другому тайму і знову "Спартак" пропускає. На 47 хвилині Каддурі вдається пас врозріз між захисниками на Бангура, який входить у штрафну і пробиває поміж ніг Плетікоси - 1:3.

Здається, що такого "Спартак" вже не очікував в найжахливішому сценарії цього матчу. Але на цьому не все. Небезпечні удар довелося відбивати Плетікосі після ударів Мілевського, Бангура та Гіоане вже в другому таймі.

У "Спартака" щось змінити намагався Майдана, але його удари цього вечора Шовковський брав намертво.  Кілька разів намагався пробити із середньої відстані Бистров, але вже не так гостро.

У другому таймі "Динамо" повністю володіло ініціативою і останні 15 хвилини змусило догравати цей матч "Спартак". На 85-ій хвилині Бангура бореться за м`яч з Іранеком, який падає, а гвінеєць віддає під удар Мілевському, котрий зходу стріляє у верхній кут воріт 1:4.  Уже в доданий час удар Кравця приймає на себе стійка спартаківських воріт.

Тепер "Динамо" варто витримати екзамен "Спартаком" у Києві, хоча це вже, мабуть, здача екстерном.

3-кваліфікційний раунд Ліги чемпіонів. Перший матч.

"Спартак" (Росія) - "Динамо" (Україна) 1:4 (1:2)
Голи: 1:0 - Баженов (4), 1:1 - Бангура (27), 1:2 - Мілевський (44), 1:3 - Бангура (47), 1:4 - Мілевський 85

Попереджені: Несмачний (22), Нінковіч (30), Ковач (63), Бангура (71)

"Спартак": Плетікоса, Паршивлюк (Майдана, 60), Штранцль (Філіпенко, 49), Іранек, Фаті, Ковач, Шишкін, Моцарт, Баженов, Бистров, Павлюченко (Дзюба 74).

"Динамо": Шовковський, Бетао, Михалик, Діакате, Несмачний, Вукоєвич, Каддурі, Нінковіч, Алієв (Гіоане 76 ), Мілевський (Зозуля 90), Бангура (Кравець 88).

1:0 – Баженов (3)

1:1 – Бангура (27)

1:2 – Мілевський (45)

1:3 - Бангура (47)

1:4 – Мілевський (84)