"Зоря" потріпала Луческу нерви

01.11.2008 15:46 1121 0

Матч 13 туру чемпіонату України для луганської "Зорі" став одразу другим матчем, який команда мала грати на виїзді проти українських грандів. У середу луганчани у кубковій грі поступилися київським динамівцям 0:2, проте зовсім не збиралися здаватися на милість "гірникам".

Підопічні завжди невинного у програшах команди Луческу явно не хапають зірок з неба, тому кожен матч чемпіонату для них став як фінал Ліги чемпіонів. Адже саме постійні втрати очок у внутрішній першості призвели до того, що чинний чемпіон вперше за останні кілька років може не пробитися до Ліги. Крім того, боротися за золото із київським "Динамо", яке перед грою уже мало гандикап у 15 (за 12 турів!) очок, "гірникам" буде практично нереально. Особливо, якщо оцінити рівень гри киян та донеччан, яких взимку, швидше за все, очікує зміна тренера.

Розуміючи це гравці команди Луческу одразу взялися до справи. І одразу ж пропустили! Розслабленість "гірників" на другій хвилині матчу призвела до голу після подачі зі штрафного та  удару головою Джихані.

Власне далі писати про матч можна лише в контексті атак "Шахтаря". Гравці донецької команди повністю затисли луганчан на їх половині поля, але тим того і треба було - граючи коли на контратаках, коли просто на відбій, "Зоря" прагнула зберегти позитивний для себе результат. Але, на жаль для підопічних Волобуєва, реалізовувати свої моменти став Марсело Морено, якого Луческу вперто ставив у старт попри купу запоротих можливостей в останніх матчах.

На 23 хвилині захист луганчан забув Морено під час подачі з лівого флангу атаки "Шахтаря", і той спокійно головою перекинув воротаря "Зорі". На тому "гірники", які мали не один момент у першій половині першого тайму, здалося,  заспокоїлися.

По-іншому почали донеччани тайм другий, але ні Жадсону, ні Селезньову, ні Гладкому не вдавалося втілити моменти, які "гірники" створювали один за одним. У гравців "Шахтаря", як і раніше, найголовнішими проблемами лишилися стандарти у виконанні суперників та останні удари у своїх атаках.

Не забиваєш ти... забиває суперник. Тільки от "Зоря" до кінця тайму примудрилася двічі самостійно привезти м'ячі у свої а не чужі ворота.

На 68 хвилині Комарицький грубо помилився під час перехоплення прострілу з правого флангу, випустивши м'яча з рук, який від колін воротаря відскочив до Вілліана. Бразилець просто таки загатив м'яча у сітку воріт. А на 79 хвилині захисник "Зорі" Сімінін віддав пас назад на Комарицького, але Морено пішов не перехоплення, втік від голкіпера та забив у порожні ворота.

"Шахтар" - "Зоря" 3:1 (1:1)

Голи: 0:1 - Джихані (2), 1:1 - Морено (23), 2:1 - Вілліан (68), 3:1 - Морено (79)

"Шахтар": П'ятов, Срна (Левандовскі, 82), Чигринський, Кучер, Рац, Хюбшман, Фернандіньо, Вілліан, Жадсон (Кравченко, 68), Морено, Селезньов (Гладкий, 58)

"Зоря": Комарицький, Цимакурідзе, Омоко, Храмцов, Грінченко, Каменюка, Скоба, Колесниченко (Сімінін, 70), Райчевіч (Гомес, 46), Бага, Джихані (Сікорський, 90)

Попередження: Вілліан - Колесниченко, Гринченко