"Динамо" "закатує" "Карпати" у київську бруківку

01.11.2008 19:33 827 0

"Карпати" дали зіграти команді Юрія Сьоміна у комбінаційний футбол і отримали чотири сухих м'ячі у власні ворота. Хоча і підопічні Кононова мали достатньо можливостей поїхати зі столиці не з "порожніми руками".

Рішення головного тренера львівського клубу Олега Кононова не закриватися у власному штрафному майданчику з огляду на видовищність гри не можна не вітати, проте навряд чи власник клубу Петро Димінський та усі вболівальники зелено-білих не звертають уваги на результат. Адже із десятка своїх гострих моментів господарі поля змогли реалізувати чотири, а гості з усіх можливостей відзначитися у воротах суперника - жодної. Напевне за цим і варто визначати клас команд.

"Карпати" розпочали гру дуже активно, з перших хвилин перехопивши ініціативу у "Динамо". Проте моменти почали виникати саме біля воріт львів'ян і вже на 19 хвилині втілилися у гол. Мілевський замкнув флангову передачу Бангура.

Львів'яни явно не збиралися сидіти у захисті та побігли вперед, проте отримали ще один м'яч у власні ворота. Це пробив Бангура після "пожежі" у штрафному "Карпат", Романенко, який не бачив момент удару, зреагувати не зміг. Перед голом і після нього гвінеєць не зміг реалізувати ще два своїх моменти.

На 27 хвилині вже мали забивати "Карпати", однак із порожніх воріт м'яч змогли винести спочатку Михалик а потім Діакате після ударів Зєньова та Кузнєцова.

До кінця першого тайму "динамівці", які отримали оперативний простір у своїх атаках, могли ще два рази забивати з гри (удару Алієва трішки забракло влучності, а постріл Єрьоменка прийняла поперечина), але забили з пенальті через гру рукою захисника львівської команди. Алієв впевнено переграв Романенка - 3:0.

Спочатку другого тайму "Карпати" пішли відіграватися... і ще раз отримали гол у свої ворота. Алієв із Мілевським на двох "розвели" увесь захист суперника та вивели Бангура на ударну позицію. Цього разу гвінеєць влучив у площину воріт і рахунок став уже 4:0.

Після четвертого голу підопічні Сьоміна свідомо віддали ініціативу львівській команді, почавши грати винятково на контратаках. Заради справедливості варто сказати, що інколи й у львів'ян виходили непогані комбінації біля воріт господарів - можна згадати як Колоповець ледь не дотягнувся до прострілу з правого флангу - Богуш мав би мало шансів зреагувати.

У другій половині другого тайму контратаки динамівців ледь не втілилися ще як мінімум у два голи. Однак, у першому випадку при виході сам на сам Романенко трохи випередив Мілевського, і він же зробив два неймовірні сейви після удару Бангура та добивання Зозулі.

Могли забити і "Карпати". На останніх хвилинах після подачі зі штрафного у грі на випередження найшвидшим у карному майданчику киян був Кузнєцов, але Богуш продемонстрував, чому саме він є першим номером київського гранду.

"Динамо" - "Карпати" 4:0 (3:0)

Голи: 1:0 - Мілевський (19), 2:0 - Бангура (25), 3:0 - Алієв (45, пен), 4:0 - Бангура (51)

"Динамо": Богуш, Бетао, Гіоане (Несмачний, 46), Вукоєвіч, Алієв (Зозуля, 74), Бангура, Єрьоменко, Діакате, Михалик (Романчук, 78), Мілевський, Ель Каддурі

"Карпати": Романенко, Худоб'як, Ґодвін (Петрівський, 75), Мілошевіч, Гурулі, Зєньов (Кополовець, 55), Ощипко, Кожанов (Ткачук, 53), Кузнєцов, Пшеничних, Кобін

Попередження: Мілевський (90+1)