"Шахтар" вистояв і забив в Києві. ВІДЕО

30.04.2009 23:55 1082 0
Нічия 1:1 у першому півфінальному матчі Кубка УЄФА "Динамо" - "Шахтар" може задовольнити лише донецьку команду. Програвши перший тайм, як за грою та і за рахунком, у заключній 45-хвилинці "гірники" не тільки забили, але й виглядали переважніше за господарів і навіть могли вирвати перемогу. Хоча, в цьому є й велика заслуга динамівців, але про це пізніше.

І Сьомін і Луческу настільки добре знали своїх суперників, що про якісь сюрпризи годі й говорити. На поле вийшли найсильніші і тут без несподіванок. Початок гри вийшов обережним і до ударів у бік воріт команди дійшли лише на 15 хвилині, коли трохи вище поперечки пробив Алієв. "Шахтар" прийняв темп "Динамо" - не надто швидкий, з розкачкою поблизу штрафної, але далі киян, гості не пускали.

На 22 хвилині Мілевський поблизу штрафної був збитий і до м`яча підійшов Алієв. Півзахисник "Динамо" сильно низом прострілив у штрафну і м`яч пролетів повз Бангуру, а ось Мілевський у боротьбі з Чигринським проштовхнув м`яч у ворота - 1:0. Утім гол, а вірніше автогол записали на Чигринського, хоча це вже проблеми того ж Чигриснького, який програв боротьбу форварду біло-синіх.

Після забитого голу "Динамо" продовжувало атакувати, де головною зброєю були дальні удари Алієва. Більш-менш гольовий момент гості створили лише на 32 хвилині, коли рятувати свою команду довелося  Богушу, який своєчасно вийшов з воріт.

Кілька разів вибігав на ворота "Шахтаря" Бангура, але небезпечними моментами це не назвеш. На останній хвилині вийшов гарний удар в Корреа і м`яч, зрикошетивши від захисника влучає в штангу.

Другий тайм "Динамо" розпочало другим номером, мабуть зараннє, думаючи про переможний рахунок. Причому, не зовсім логічною виглядала заміна Бангура на Гіоане. Якщо перший і не був надто помітний, але відтягував на себе захисників, давши простір Мілевському. А ось Гіоане вийшов і загубився на полі. Луческу також провів одну заміну: замість пасивного Адріано вийшов Гладкий. І хоча український форвард "Шахтаря" гол не забив, але добряче пошматував захист киян.

Єдиним вартим моментом на початку другого тайму стала 65 хвилина, коли Кучер грубо в`їхав по ногах Мілевському і отримав жовту картку, закривши для себе шлях на матч-відповідь у Донецьку.

На 66 хвилині трохи змусив понервувати Луческу Алієв, який зі штрафного з метрів 35 пробив як з гармати і П`ятов відбив м`яч перед собою, а ось на добивання ніхто з динамівців не пішов, розізливши Олександра. Після ще одного пасу Алієва Вукоєвич підставив ногу і м`яч ледве не залітає у кут воріт "Шахтаря", ледве розминувшись зі штангою.

На 67 хвилині пасивність киян в атаці вартувала їм пропущенного м`яча.  Спрацювала заміна Луческу. Вілліан пробіг по правому флангу і прострілив у воротарський майданчик, де Фернандіньо у боротьбі з Бетао проштовхує м`яч у ворота - 1:1.

Пропущений гол загіпнотизував "Динамо" і футболісти не могли тривалий час оговтатися, припускаючись чимало помилок при передачах. На 72 хвилині ще одна подача Алієва і удар головою Юсуфа - поруч зі стійкою. Через кілька хвилин уже сам Алієв з кількох метрів намагався розстріляти ворота П`ятова, але воротар відбив його удар.

В останні 10 хвилин більш м`ячем володів "Шахтар", а "Динамо" ніяк не спромоглося зачепитися за м`яч, догравши матч з нулем корисності в атаці. Тепер за тиждень "Динамо" доведеться будь-що забивати в Донецьку, а ось "Шахтар" буде грати в свою гру і, можливо, на "сухий" результат, що їх цілком влаштовує.

"Динамо" (Київ) - "Шахтар" (Донецьк) - 1:1 (1:0)

Голи: 1:0 - Мілевський (22), 1:1 - Фернандіньо (68)

"Шахтар": П`ятов, Срна, Чигринський, Кучер, Рац, Дуляй, Хюбшман, Фернандіньо, Жадсон (Левандовськи, 75), Ілсіньо (Вілліан, 56), Адріано (Гладкий, 46).

"Динамо": Богуш, Бетао, Вукоєвич, Сабліч, Корреа (Чернат, 81), Алієв, Бангура (Гіоане, 46), Мілевський, Каддурі, Нінкович, Юссуф.

Попередження: Вукоєвич (41), Кучер (65), Корреа (81)