Прем'єр-ліга. "Динамо" - "Іллічівець": важка перемога Газзаєва

08.08.2009 21:19 697 0

Несподівано добре стартувавший у чемпіонаті України, маріупольський "Іллічівець" у четвертому турі завітав до київського "Динамо", яке у перший турах знищило "Чорноморець", "Таврію", а також обіграло "Кривбас".

Такої блідої гри, як у першому таймі поєдинку з маріупольським "Іллічівцем", у київського "Динамо" в офіційних матчах під керівництвом Газзаєва ще не було. Так, кияни тримали м'яч, подавали кутові, але користі від цього не було.

У першому таймі взагалі можна пригадати лише два моменти. Перший стався на 13 хвилині, коли Вукоєвіч здалеку пробив у руки Романенку. Другий - на 45 хвилині, коли після подачі справа ніхто з "динамівців" так і не зміг переправити м'яч у ворота.

Кияни таки забили на 27 хвилині, але з положення поза грою, яке було у Нінковіча.

Другий тайм розпочався веселіше. Уже на 52 хвилині арбітр призначив пенальті у ворота "Динамо"! Скористатися таким щастям "Іллічівець" не зумів. Кривошеєнко у ворота не влучив.

А через три хвилини "динамівці" забили. Футбольне правило про незабитий м'яч підтвердив Мілош Нінковіч, який з лінії штрафного майданчика пробив повз голкіпера, який провів цей удар поглядом.

"Динамо" вело у рахунку недовго. На 58 хвилині Кас'ян відірвався від Юссуфа, вийшов віч-на-віч і обіграв Шовковського. Воротар "Динамо" у цьому моменті отримав пошкодження, але матч продовжив.

"Біло-сині" знову вийшли вперед через чотири хвилини. Атаку три в три ударом під дальню стійку завершив Гусєв. Пас на Олега віддав Нінковіч. Це вже четвертий м'яч "динамівця" у чотирьох матчах.

Після другого голу пішла така ж гра, як і у першому таймі. А завершилося все "стінкою" у виконанні Мілевського та Нінковіча і останній, вийшовши один на один, зробив дубль.

У підсумку "Динамо" здобуло четверту перемогу поспіль з початку чемпіонату. Відрив від другого місця складає вже чотири очки. Щоправда, "Шахтар" свій матч четвертого туру ще не зіграв.

"Динамо" - "Іллічівець" 3:1 (0:0)

Голи: 1:0 - Нінковіч (55), 1:1 - Кас'ян (58), 2:1 - Гусєв (62), 3:1 - Нінковіч (87)

"Динамо": Шовковський, Бетао (Кравченко, 46), Вукоєвіч, Мілевський (Гільєрме, 89), Єрьоменко, Гусєв (Гіоане, 86), Юссуф, Несмачний, Хачеріді, Нінковіч, Ярмоленко

"Іллічівець": Романенко, Микицей, Самусевас, Мельник, Пуканич (Ярошенко, 68), Савін, Кашевскі, Тищенко (Кривошеєнко, 46), Чучман, Касьян, Кирильчик

Попередження: Кас'ян (22), Чучман (29), Бетао (37), Ярмоленко (40), Савін (56), Несмачний (58), Кирильчик (88)