Не стріляйте в піаніста... ВІДЕО

20.08.2009 23:43 567 0
Перед матчем для всіх було очевидним, що "Ворсклі" пощастило найменше з усіх українських команд, проте чи думав хтось, що на полтавчан чекає таке приниження.

"Бенфіка" у міжсезонні зібрала справді зоряний склад, доукомплектувавшись екс-гравцями "Реала" Хаві Гарсією та Савіолою, а невдача у Лізі чемпіонів тільки підстьобнула португальців.

Проте своєю грою наприкінці минулого сезону полтавчани продемонстрували, що можуть грати із сильними суперниками на рівних.

У перші 30 хвилин матчу команди фактично грали без воріт. Низькі швидкості і повільний розіграш м'яча був на руку гостям, які за такого темпу добре встигали за суперником. Цікаво, що у ці хвилини "Ворскла" навіть більше володіла м'ячем. Здавалося, що полтавчани впіймали гру і здатні витримати тиск технічних і швидких португальців

Гру підірвав момент на 33 хвилині, який виник нізвідки і призвів до голу у ворота полтавчан. Фабіу Коентрау віддав довгий пас зі своєї половини на Ді Марію, португалець перебував не дуже у зручній позиції, двоє захисників тіснили його до лівого кута штрафного. Проте гравцю "Бенфіки" допоміг Долганський, який чомусь вискочив з воріт. Ді Марія легко перекинув голкіпера - 1:0 господарі попереду.

З цієї хвилини на полі лишилася тільки одна команда. Полтавчан наче підмінили. Одразу з'явилися нервозність і купа помилок у захисті, які могли зняти питання про переможця ще у першому таймі.

Найактивнішим у гостей в ці хвилини був Савіола, який декілька разів турбував Долганського ударами з різних позицій. Найбільш слушну нагоду аргентинець змарнував на 43 хвилині, коли після метушні у штрафному полтавчан м'яч відскочив до нападника "Бенфіки". Савіола пробив, але Долганський дивом парирував удар.

Проте кошмар для "Ворскли" тільки починався. Старт другого тайму був як дві краплі води схожий на кінцівку першого, з тією різницею, що ворскляни остаточно втратили контроль над грою.

У період з 55 по 57 хвилину "Бенфіка" двічі забила. Спочатку Кардосо чітко реалізував пенальті за фол проти Савіоли. А потім все ті ж Кардосо і Савіола створили шедевр. Перший розвернувся у штрафному, обіграв Даллку, віддав вздовж воріт на Савіолу і той переправив м'яч у ворота з меж воротарського - 3:0.

Здобувши комфортну перевагу, господарі перевели матч у спокійне русло, вибухаючи іноді гострими швидкими атаками. Черговий спалах стався на 77 хвилині Савіола поборовся у штрафному, віддав на лінію воротарського на Велдона, і той спокійно переправив м'яч у дальній кут - 4:0.

Полтавчани зі свого боку теж намагалися загострити гру, але по-справжньому гольових моментів українська команда так і не створила.

Матч за тиждень у Полтаві - не більше, ніж формальність, проте для "Ворскли" - це шанс зберегти обличчя після відверто бездарної гри у Лісабоні.