"Шахтар" розбив "Партізан"

01.10.2009 19:47 981 0

Після матчу "Шахтаря" з "Партизаном" виникає одне-єдине питання: а хіба могло бути інакше? Ну дуже вже сильно різниться рівень гри і клас команд-суперниць. Якщо донецький клуб лише дивом не потрапив до Ліги чемпіонів, то "Партізан" вже давно лише мріє про вихід до плей-офф хоч якогось єврокубка...

"Партізан" гідно виглядав на "Донбас-Арені" перші 22 хвилини. У цей час "Шахтар" грав навіть занадто розкуто - команда радше не грала, а просто гралася з суперником, не створюючи нічого небезпечного окрім кутових. Так і вийшло, що за цей час у виконанні донеччан можна згадати лише удар Раца вище воріт.

Судячи з усього, таке положення справ набридло не лише "гірникам", а й "Партізану", який вирішив надати "помаранчево-чорним" допомогу. Інакше пояснити автогол Ломіча, який сміливо можна вносити у всі відеозбірки безглуздих м'ячів. Вийшло так: після подачі чергового кутового Фернандіньо у повітрі переграв Гавранчіча і скинув м'яч на дальню стійку, де Ломіч направив його у свої ворота.

"Партізан" ще спробував пободатися з "Шахтарем", проте все, що у цей час показали серби - це контроль м'яча і гра у захисті проти повільного суперника. Було зрозуміло - як тільки команда Луческу додасть у швидкості, суперника на полі просто не буде. Втім, додали газу "помаранчево-чорні" лише після другого м'яча, коли підсумок матчу і без того був зрозумілим.

Чергова швидка комбінація "помаранчево-чорних" завершилася ідеальним пасом Фернандіньо на вільного Адріано, який з метру спокійно розвів Радославлевіча та м'яч по різним кутам воріт - 2:0.

Після перерви "Шахтар" вирішив добити нещасного суперника і заграв набагато активніше. Підсумком цього став гол Жадсона. Бразилець після передачі Ілсіньо з центральної лінії штрафного майданчика елегантно перекинув Радославлєвіча, який чомусь залишив свої ворота.

Востаннє "гірники" забили у середині другого тайму. "Шахтар" розіграв черговий кутовий, Рац зробив подачу у штрафний майданчик, де першим був Ракицький - 4:0.

В цілому, після цього гра завершилася - господарям матч став абсолютно нецікавий, а гості атакували неначе за інерцією. Так вони останній м'яч у грі і забили - Ляйіч, який вийшов на поле після першого тайму і виглядав чи не найкраще з усього "Партізана", легко замкнув простріл з правого кута.

У підсумку, чергова легка перемога "Шахтаря", який, здається, просто не бачить різниці між іграми чемпіонату та Ліги Європи.