"Динамо" - "Інтер". Фарт коли-небудь скінчається

04.11.2009 23:37 861 0

Київське "Динамо" не змогло втримати перемогу над чемпіонами Італії. Вирішальними у матчі стали останні хвилини гри, коли підопічні Моуріньо дотиснули чемпіонів України.

Гра розпочалася на малих швидкостях за досить передбачуваним сценарієм. Щоб не казав Моуріньо перед грою, що для "Інтера" цей матч не є вирішальним на груповій стадії, все португалець дуже хитрив. Адже саме перед ним керівництво клубу поставило завдання виграти Лігу чемпіонів, і в разі осічки у Києві, міланці більше не мали би права втрачати очок. Саме тому італійці розпочали і "вели" гру, передусім намагаючись чимбільше контролювати м'яч.

Власне, навіть у цьому компоненті кияни на рівних протистояли супернику до ... власного голу. Довга комбінація "Динамо" на правому фланзі завершилася заробленим аутом, після чого пішло вкидання на Мілевського, який в один дотик перекинув на Шеву. Андрій наче пригадав молодість і чудовим ударом, парашутом пославши м'яч за комір Сезару, забив!

"Інтер" масовано пішов вперед, а чемпіони України перебудували на гру на контратаках із Шевченком на вістрі. До речі, за перший тайм Шевченко міг ще двічі завершувати гольові можливості. Однак, перший раз рефері зупинив гру через оффсайд після пасу Нінковіча, а другий зіпсував сам Андрій, із вигідної позиції пробивши у двох метрах від стійки.

Цей епізод, однак, зовсім не відтіняє відмінну гру нашого нападника, який вийшов на поле з шаленою мотивацією. Шевченко вкотре став лідером на полі.

За всю першу половину гри у гостей варто згадати небезпечний удар Снейдера на перших хвилинах (над поперечкою), А також удари Міліто та Самуеля, які впевнено забрав Богуш.

У другій 45-тихвилинці Моуріньо пішов ва-банк. Тренер чемпіонів Італії зняв захисника Ківу та випустив замість нього свіжого нападника Балотеллі. Валерій Газзаєв же, вочевидь, дав установку грати на утримання та чекати шансу у контратаках. Можливо, саме це зіграло вирішальну роль у результаті, адже перший тайм "Динамо" нічим не поступалося супернику.

Перший дзвіночок біля воріт Богуша пролунав вже на 50 хвилині, коли Лусіо чудово зіграв на випередження. Після його удару головою м'яч лише трішки не лучив у площину воріт.

На 62 хвилині кияни могли використати одну зі своїх контратак - Маграо навісив на Шевечнка, той головою скинув на Нінковіча, Мілош зміг прийняти, обіграти захисника та вдарити. На жаль, біля стійки.

А за пару хвилин для команди Газзаєва почалися чорні хвилини. Так, "Інтер" не зміг забити, але відверто продемонстрував, що це лише питання часу. Перший стовідсотковий момент створив для міланців Богуш. Станіслав помилився на виході після подачі Снейдера з кутового, м'яч опинився у Ето'О на дальній стійці. Той не зміг влучити у ворота з 3 (!) метрів.

У наступній атаці Хачеріді біля лінії воріт зміг перервати дуже небезпечний простріл з флангу, а ще за хвилину після подачі того ж Снейдера за штрафного і удару головою Ето'О "Динамо" врятували тільки Богуш і стійка.

На цьому пожежа не зупинилася. Кияни обрізалися у контрвипаді та рятувати команду на виході головою за межами штрафного мусив голкіпер. Далі - гарячіше. Ето'О опинився у виході сам на сам і пробив повз ворота... А це тривала тільки 70 хвилина. 20 хвилин за такої гри цілком достатньо, щоб забити кілька голів.

До речі, у цю мить статистика матчу показувала 40 на 60% у володінні м'ячем.

На десять хвилин "Інтер" взяв паузу, а "Динамо" змогло створити напівмомент. Гусєв навісив на вільного Шевченка, Андрій зміг прийняти і опустити м'яч, а от удар вже встигли заблокувати захисники.

Моуріньо ризикнув ще більше, залишивши на полі лише двох центральних захисників. Це була 79 хвилина, і тут би Газзаєву випустити пару свіжих гравців...

До речі, у ту ж хвилину Ето'О мав ще одне побачення з Богушем, але цього разу завадити пробити встиг Алмейда.

На 86 та 89 хвилині відбулася розв'язка. Якщо власник "Динамо" Ігор Суркіс розраховував на самовідданість гравців і фарт, то останній для його клубу скінчився саме в останні 5 хвилин гри.

Спочатку Снейдер (беззаперечно найкращий у матчі в "Інтера") вивів Міліто на ударну позицію і той на протиході спантеличив Богуша (1:1), а потім сам Снейдер зміг покласти м'яч у ворота "Динамо" після добивання Міліто. Провина у другому голі цілком на Станіславі Богуші, який не зміг втримати у руках м'яч після дальнього удару з-за меж штрафного...

"Динамо" опустилося на останній рядок і тепер мусить вигравати і у "Рубіна", і в "Барселони".

"Динамо" - "Інтер" - 1:2 (1:0)

Голи: 1:0 - Шевченко (21), 1:1 - Міліто (86), 1:2 - Снейдер (89)

"Динамо": Богуш, Вукоєвіч, Шевченко, Мілевський (Гусєв, 71), Єрьоменко, Михалик, Маграо, Хачеріді, Нінковіч, Алмейда, Ярмоленко.

"Інтер": Жуліо Сезар, Дзанетті, Станковіч, Лусіо, Ето`О, Снейдер, Майкон, Камбьяссо (Мотта, 46), Міліто, Самуель (Мунтарі, 79), Ківу (Балотеллі, 46).

Попередження: Самуель (23), Алмейда (27), Лусіо (45), Михалик (53).