Президент "Зорі" розповів про "ручних суддів Суркіса"

04.04.2010 11:38 696 0

"Динамо" у матчі з "Зорею" забило гол з положення "поза грою".

Про це заявив президент луганського клубу Євген Геллер в коментарі cxid.info.

"У першому таймі на полі були дві рівні команди. Динамівці, незважаючи на їх зірковий склад, не змогли створити жодного моменту біля воріт "Зорі". Що ж стосується нашої команди, то "Зоря" у першому таймі мала 3-4 хороших моменти для того, щоб відкрити рахунок, але підвела реалізація.

Мабуть, хід гри дуже не сподобався нинішнім керівникам команди "Динамо". Ручні судді Григорія Суркіса зарахували гол у ворота "Зорі", який за оцінками фахівців і переглядом відеоматеріалів, був забитий з положення поза грою.

Саме цей гол став переломним. Те що, судді зарахували його, я б сказав, зламало дух здорового суперництва. Це не перший випадок, коли Суркіс потурає явно нечесному суддівству заради більш високого рядка "Динамо" в турнірній таблиці.

"Зоря" - молодий клуб, який розвивається. У нього хороший потенціал, прагнення до результативності. Президент ФФУ в силу займаної посади повинен бути зацікавлений в тому, щоб українська Прем'єр-ліга показувала чесну красиву гру.

Матч дивилися, крім України, ще в чотирьох країнах. І глядачі зробили свої висновки, запевняю вас. Думаю, свої висновки мають зробити і у Федерації футболу України", - підсумував Геллер.