Прем'єр-ліга. "Металіст" - "Чорноморець" 0:0. "Моряки" остудили чемпіонські амбіції "Металіста"

20.10.2013 22:30 896 0

"Металіст" розпочав поєдинок в дуже агресивній манері і відразу ж почав гостро атакувати ворота "Чорноморця".  Гості навпаки майже всією командою зосередилися на своїй половині поля, втім про контратаки також не забували. Обидві команди зобов'язані були забивати в першу чверть години, але Володимир Прийомов у "Чорноморця" і Себастьян Бланко у "Металіста" не змогли влучити в дальній кут воріт з вигідних позицій.

Дуже ефектно на 27-й хвилині пробивав зі штрафного Хосе Соса , але м'яч пролетів над поперечиною. На 36 -й хвилині Алехандро Гомес направив "снаряд" точно у дальній кут воріт Безотосного, втім голкіпер в красивому стрибку свою команду врятував.

В цілому по першому тайму "Металіст" володів м'ячем більше і по воротах бив частіше, однак рахунок залишився незмінним.

У другому таймі у одеситів додалося впевненості і вони спокійно стримували атаки харків'ян, намагаючись утримувати гру в середині поля. Як і в першому таймі господарі частіше атакували, більше контролювали м'яч, але пробити захист "Чорноморця" сьогодні було дуже складно. Ще декілька раз свою коману виручав і Безотосний.

Підопічні Григорчука також намагалися атакувати, але удари одеситів ніякої загрози воротам Дішленковича не несли. Так на 54-й хвилині пробивав по воротах Бобко, але м'яч пролетів набагато вище воріт. Результат матчу міг вирішити всього один епізод, який трапився на 78-й хвилині. Девич пробив зі стандарту, але влучив у хрестовину, м'яч відскочив до Папи Гуйє, який опинився першим на підборі, втім удар сенегальця також пройшовся повз ворота.

Останні 10 хвилин "Металіст" продовжував насідати на ворота "моряків", але вже без такого запалу. Здавалося, господарі поля змирилися з втратою очок, у підсумку, так і сталося. Незважаючи на це, "Металіст" зберіг за собою перше місце. Однак тепер харків'яни випереджають своїх переслідувачів лише на одне очко, а "моряки" в свою чергу зберегли позицію в четвірці кращих команд.