Ліга Чемпіонів. 6-й тур. Динамо - Бешикташ 6:0. Страшна помста

06.12.2016 23:57 28923 0

Київське Динамо змусило плакати не тільки воротаря Бешикташа, але й мільйонну армію уболівальників турецького клубу. У матчі 6 туру Ліги чемпіонів Динамо винесло вперед ногами Бешикташ з рахунком 6:0.

Динамо цим результатом помстилося фанам Бешикташа, які в день гри спалили прапор столичного клубу в центрі Києва.

Для команди Сергія Реброва цей матч вже нічого не означав в турнірному плані. У цій Лізі чемпіонів Динамо втратило все, окрім честі. На останній матч в єрокубковому сезоні кияни вийшли з гарним настроєм і бажанням.

Бешикташ у разі перемоги в Києві уперше у своїй історії міг вийти до плей-офф Ліги чемпіонів. Для чемпіона Туреччини, це мала бути гра року. Підтвердили це й уболівальники гостей, яких приїхало до Києва більше 5 тисяч. Усього на трибуни НСК Олімпійський було продано майже 14 тисяч квитків і це антирекорд для матчів Ліги чемпіонів в Києві.

Світлина - офіційний сайт Динамо

На початку гри фани Бешикташа навіть перекрикували місцеву публіку. Але не довго. Вже на 9-й хвилині біло-сині відкрили рахунок. Після пасу Ярмоленка вдало зіграв на випередження Беседін - 1:0.

Турки ж в перші хвилин 30-ть особливо небезпечно атакували лівим флангом, де Куарежма постійно дратував Бурду своїми подачами в карний Динамо. Вирішальний момент поєдинку таки був на 30-ій хвилині. Гонсалес на швидкості увірвався в штрафну Бешикташа і вдало зіткнувся з Андреасом Беком. Шотландський суддя Крейг Томпсон довго не думав і вказав на 11 метрів. До того ж червону картку отримав і сам Бек. Для гостей з Туреччини - це був нокдаун. До того ж Ярмоленко ще й реалізував 11-метровий удар - 2:0.

А за дві хвилини Бешикташ був нокаутований. Знову за м`яч з Фабрі боровся Ярмоленко і круглий відскочив до Буяльського, котрий перекинув воротаря - 3:0. Надалі Бешикташ грав як в тумані. Зникла організація гри і бажання далі боротися. Вже в доданий арібтром час до першого тайму четвертий гол оформив Гонсалес, якому асистував той же Ярмоленко - 4:0.

Світлина ФК Динамо

На завершальну частину гри Бешикташ вийшов лише учасником Ліги Європи, а Динамо далі тероризувало клуб з Туреччини. На 56-ій хвилині Абубакар начудив на рівному місці і отримав друге попередження і залишив свою команду удев`ятьох.

Через чотири хвилини асист може записати на свій рахунок Буяльський, після подачі якого Фабрі відбив м`яч на Сидорчука, який сильним ударом вколотив круглого у сітку воріт ударом з кута штрафного - 5:0. Надалі рахунок міг дійти і до 10:0. Два виходи сам на сам запоров Буяльський, в штангу влучив м`яч після удару Рибалки. І це далеко не усі моменти біля воріт Бештикташа.

Фінальний свисток судді фани Бешикташа відсалютувати петардами, які весь матч літали по стадіону НСК Олімпійський, і жбурлянням вирваних сидінь. Хоча це вже не допопоможе цій команді грати надалі в Лізі чемпіонів. А Динамо завершує свій сезон в єврокубках 1,5 млн євро призових за приниження турецької команди і гарним настроєм перед матчем з Шахтарем.