Ліга Чемпіонів. 1/8 фіналу. Атлетико - Байєр 0:0. Коли воротарі кращі за нападників

15.03.2017 23:40 3499 0

Було зрозуміло, що у цій парі далі піде Атлетико. Після поразки 2:4 у Леверкузені навіть ті ж букмекери не давали жодних шансів Байєру. Залишалося тільки сподіватися, що команди подарують відкритий футбол з великою кількістю м'ячів у матчі-відповідь.

На жаль, сподівання не виправдалися. Особливо у першому таймі. Команди обрали неквапливий темп, хоча і не можна сказати, що м'яч переважну більшість часу перебував у центрі поля. І Байєр, і Атлетико йшли в атаку, але робили це невеликими силами. Ближчими до взяття воріт були все ж леверкузенці, та ударам Фолланда і Чічаріто не вистачило точності.

Дещо оживилися мадридці наприкінці першого тайму.  Грізманн вивів Корреа віч-на-віч з воротарем, але Лено у неймовірно красивому стрибку дістав м'яч у куті та перевів на кутовий. Не пройшло і двох хвилин, як Лено вже удар Коке з-за меж штрафної з кута витягнув. Більше чогось цікавого у першому таймі глядачі не дочекалися.

Початок другої половини Байєр почав цікаво, затиснувши господарів на їхній половині поля. Та протривало це недовго. І вже тоді почала закрадатися думка, що максимумом у даному поєдинку буде один гол. Як виявилося, не сталося навіть і цього.

До честі Байєра, команда старалася. І якби не гра Облака, то цілком можливо, що завершення зустрічі вийшло б набагато цікавішим. Особливої уваги вартує епізод на 68-й хвилині. Брандт перехопив мяч і вийшов віч-на-віч з Облаком, але Ян виграв дуель у візаві. Потім двічі добивав із забійних позицій Фолланд, але і тут знову Облак у падіннях зіграв на найвищу оцінку!

Леверкузенці, безумовно, хотіли вирвати перемогу, пішовши ще більшими силами вперед. Але у цей вечір Облак не пропустив, відбивши ще й потужні удари Бейлі та Кампла. А Атлетико чомусь навіть у контратаки не бажало тікати. А це могло і вийти у них, адже склалося враження, що мадридці якось впівсили бігли вперед.

Російський арбітр Сергєй Карасьов додав до другого тайму три хвилини, але коли побачив, що команди вже не особливо хочуть грати, відразу ж дав фінальний свисток. Атлетико впевнено крокує у чвертьфінал, а Байєр тепер зосередиться на внутрішньому чемпіонаті, де справи у леверкузенців ідуть не дуже.