Руні врятував Евертон від поразки у грі з Брайтоном. Інші матчі 8 туру чемпіонату Англії

15.10.2017 19:26 1025 0

Нападник Евертона Вейн Руні врятував свою команду від поразки у матчі 8-го туру чемпіонату Англії проти Брайтона.

Досвідчений футболіст реалізував пенальті на 90-й хвилині через 8 хвилин після того, як суперник відкрив рахунок у грі.

Завдяки нічійному результати команди піднялись у турнірнй таблиці АПЛ відповідно на 14-е та 16-е місця.

Чемпіонат Англії

8 тур

15 жовтня

Евертон - Брайтон - 1:1 (0:0)

Голи: 0:1 Кноккарт (82), 1:1 Руні (90 - з пенальті)

Брайтон: Райан, Бруно, Зуттнер, Даффі (Хюнемайер, 74), Данк, Гросс, Преппер, Стівенс, Марч (Іскіердо, 73), Кноккарт, Маррей (Браун, 85).

Евертон: Пікфорд, Бейнс (Міральяс, 84), Ягелка, Кін, Холгейт, Шнейдерлен, Сігурдссон, Гуйє (Ньяссе, 69), Влашич, Руні (Дейвіс, 90), Калверт-Льюїн.

Попередження: Преппер, 56. Данк, 67. Кноккарт, 88. Бруно, 88. Міральяс, 90+3.

Саутгемптон - Ньюкасл - 2:2 (0:1)

Голи: 0:1 - Хейден (20), 1:1 - Габбьядіні (49), 1:2 Перес (51), Габбьядіні (75 - з пенальті).

Саутгемптон: Форстер, ван Дейк, Йосіда, Соареш, Бертран, Ромеу (Девіс, 67), Тадич, Редмонд (Буфаль, 57), Лемін, Маноло Габбьядіні, Лонг (Остін, 82).

Ньюкасл: Елліот, Манкільо, Ласселс, Лежен, Йедлін, Атсу (Мерфі, 82), Рітчі, Хейден, Шелві, Хоселу (Гейл, 68), Перес (Меріно, 63).

Раніше повідомлялося, що 14 жовтня у 8-му турі АПЛ Челсі зазнав другої поразки поспіль, а Ман Сіті завдяки "хокейній" перемозі над Вест Гемом 7:2 вийшов у лідери чемпіонату.