Харківський Локомотив здобув суперкубок України, обігравши Манзану

29.08.2015 14:32 244 0

Матч за Суперкубок України-2015 з футзалу звів між собою чемпіона харківський Локомотив і володаря кубка України столичну Манзану.

У першому таймі на майданчику точилась рівна боротьба, у якій вдалішими були "залізничники", інформує сайт Асоціації футзалу України.

Спочатку Дмитро Бондар ударом з розвороту застав зненацька Балашева. Потім Манзана перевищила ліміт фолів, за що Євген Рогачов покарав суперника з 10-метрової означки.

А наприкінці тайму Денису Овсяннікову двічі дали пробити по воротам - другий удар виявився результативним.

На другий тайм Манзана вийшла зовсім з іншим настроєм. Але Локомотив міг собі дозволити грати "по рахунку". Лише одного разу Аксьонов дальнім ударом зміг відкрити рахунок для своєї оманди, а після вилучення Алексюка атаки Манзани стали все меньш загрожуючими.

"Залізничники" спокійно довели матч до перемоги, хоч у другому таймі так і не змогли забити.

Суперкубок України з футзалу 2015 року

Київ

29 серпня

Локомотив (Харків) - Манзана (Київ) 3:1 (3:0)

Голи: 1:0 - Д. Бондар (14), 2:0 - Рогачов (15), 3:0 - Овсянніков (19), 3:1 - Аксьонов (30)

Вилучення: Алексюк (32) - (Манзана)