Енергія виграла серію у Локомотива і стала чемпіоном України. ФОТО + ВІДЕО

21.05.2016 16:58 1232 0

Львівська Енергія у п'ятому матчі фінальної серії Екстра-ліги перемогла харківський Локомотив з рахунком 5:3 та стала чемпіоном України сезону-2015/16.

Рахунок у матчі відкрив Микола Грицина на 5-й хвилині зустрічі, обігравши захисника "Локо" на замасі та точно пробивши повз Дмитра Литвиненка, який захищав ворота харківської команди.

Відігрався Локомотив лише під кінець першого тайму: Дмитро Сорокін шикарним ударом зміг пробити Володимира Кардаша - кіпера Енергії - 1:1.

На самому початку другого тайму Микола Грицина оформив дубль, класно розібравшись у ситуації та прокинувши м'яч під рукою Литвиненка.

Далі пішла тягуча гра майже без моментів, проте на 37-й хвилині зустрічі показав свою техніку Тарас Кузь, що обіграв гравця "Локо" та влучно пробив над рукою голкіпера - 1:3.

Проте на останніх хвилинах "Локо" підключив п'ятого польового гравця. Футболку кіпера одягнув Євген Валенко, який і скоротив відрив. А за хвилину до кінця зустрічі несподіванний удар Петра Шотурми став влучним і перевів гру в овертайми.

У першому овертаймі Микола Грицина оформив хет-трик, а у другому після класного моменту біля воріт Енергії у пусті ворота м'яч відправив Сергій Коваль. 3-5 - перемога Енергії!

Нагадаємо, перший матч завершився з рахунком 3:2, другий - 2:3, третій - 6:0, четвертий - 2:5.

Нагадаємо, херсонський Продексім став бронзовим призером Екстра-ліги 2016 року.

Екстра-ліга-2015/16 України з футзалу

Чоловіки

Плей-офф

Фінальна серія

21 травня

Локомотив (Харків) - Енергія (Львів) 3:5 дч. (1:1, 2:2, 0:1)

Голи: Дмитро Сорокін (18), Євген Валенко (38), Петро Шотурма (39) - Микола Грицина (5, 21, 44), Тарас Кузь (37), Сергій Коваль (49)

Локомотив: Дмитро Литвиненко (Юрій Савенко, 39-45, Євген Іваняк, 46-50)  – Олександр Сорокін, Віталій Кісельов, Дмитро Бондар, Дмитро Сорокін, Дмитро Федорченко, Євген Валенко, Євген Рогачов, Євген Сірий, Микола Білоцерківець, Петро Шотурма, Сергій Журба.

Енергія: Володимир Кардаш – Андрій Федюк, Богдан Стефанків, Василь Денис, Віталій Радевич, Максим Павленко, Микола Грицина, Олег Легендзевич, Сергій Коваль, Тарас Кузь.

Попередження: Віталій Кісельов (29) - Тарас Кузь (37), Андрій Федюк (39)