Жіноча збірна України з футзалу обмінялася перемогами з командою Польщі

25.04.2017 13:11 576 0

Жіноча збірна України з футзалу провела два товариські поєдинки проти жіночої збірної Польщі.

У місті Пяски перемогу з рахунком 4:3 здобули польські футзалістки, інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

А от у Холмі сценарій гри був дещо іншим. Обидві команди дуже довго не могли відкрити рахунок. Але вже під кінець першого тайму це зробила Сніжана Воловенко, і на перерву збірна України пішла у якості команди, що вела у рахунку.

А вже у середині другої 20-хвилинки Маргарита Мочалова збільшила перевагу "синьо-жовтих". Щоправда, на 33-й хвилині полячкам вдалося відквитати один м’яч. Але Валентина Тараканова зробила рахунок 3:1 на користь збірної України.

Отже, за підсумками двох спарингів зі українська збірна обмінялася перемогами зі своїми польськими опонентками.