ІМС-НУХТ вдруге поспіль став володарем кубка України серед жіночих команд

20.05.2017 16:48 525 0

У Черкасах відбувся фінальний матч розіграшу Кубку України серед жіночих команд з футзалу.

Володарки цього трофею, футзалістки столичного ІМС-НУХТ, бажали відстояти свій титул у поєдинку з претендентками з дніпровської Злагоди. І їм це вдалося, інформує сайт Асоціації футзалу України.

Початок першого тайму запам’ятався гольовою перестрілкою обох команд, і в ній переміг ІМС-НУХТ, який повів з рахунком 2:1. І

У другому таймі киянкам вдалося схилити шальки терезів на свою користь. Щоправда, багато у чому цьому посприяли три автоголи від футзалісток Злагоди.

Останнє слово у цьому фіналі залишилося за гравцями Злагоди. Проте, загальний рахунок фіналу - 7:3 на користь ІМС-НУХТ.

Таким чином, столичний ІМС-НУХТ вдруге поспіль здобув кубок України. Підопічні Тараса Шпички зробили золотий дубль.

Злагода (Дніпро) - ІМС-НУХТ (Київ) - 3:7

Голи: Калягіна (5, 39), Гриценко (30) – Шевченко (4), Тітова (7, 28), Гриценко (23, а/гол), Павленко (27), Тараканова (29, а/гол, 35, а/гол)

Вилучення: Воловенко (38)