Україна буде представлена двома гімнастками на Всесвітніх іграх у Польщі

20.06.2017 16:13 650 0

У зв'язку з відмовою декількох країн від участі у змаганнях з гімнастики на Всесвітніх іграх цього року, Україна отримала другу путівку на цей старт.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації гімнастики України.

Всесвітні ігри - це міжнародні змагання з видів спорту, що не входять до програми Олімпійських ігор. Вони проводяться раз на 4 роки у післяолімпійський рік.

У змаганнях з художньої гімнастики спортсменки, які виступають в індивідуальній першості, борються за медалі лише у фіналах в окремих видах, які не входять до олімпійської програми.

Ліцензії на цей старт здобувалися у передолімпійському, 2015 року на ліцензійному чемпіонаті світу у багатоборстві.

Ганна Різатдінова тоді виборола ліцензію, ставши п'ятою. Вікторія Мазур стала 22-ою, у зв'язку з чим Україна стала другою у резерві.

У зв'язку з відмовою від участі Грузії та Німеччини, наша країна отримала другу путівку.

З минулих Всесвітніх ігор Різатдінова й Аліна Максименко привезли 1 золото, 2 срібла та 2 бронзи.

Зазначається, що змагання будуть проходити 21-22 липня у Вроцлаві, Польща.