ЧС-2015 (відбір). Українці втратили перемогу над Швейцарією

03.01.2014 09:22 303 0

У четвер, 2 січня, чоловіча збірна України з гандболу у Запоріжжі провела матч відбору на Чемпіонат світу 2015 року проти команди Швейцарії.

Як пише офіційний сайт Федерації гандболу України, Україна дуже вдало почала поєдинок, й у першому таймі господарі на голову були сильнішими за своїх суперників.

У підсумку перші 30 хвилин закінчилися з перевагою українців у п’ять м’ячів - 21:16.

Другий тайм значно відрізнявся від першого. У ньому атаки швейцарців майже завжди завершувались голами. Вдало грав у рамці воріт і голкіпер гостей.

За 15 хвилин до кінця матчу українці вели у рахунку п’ять м’ячів - 26:21. Однак, швейцарці провели кілька швидких результативних атак і швидко скоротили рахунок до двох голів.

За 20 секунд до завершення матчу рахунок на табло був 34:34. У господарів залишалася одна атака, але завершити Онуфрієнку її не вдалося.

Чемпіонат світу-2015 з гандболу

Чоловіки

Відбірковий етап

3-й тур

2 січня

Україна - Швейцарія 34:34 (21:15)

Україна: Комок, Кошовий; Васюк (1), Дорощук, Крівчіков (2), Остроушко (4), Педан, Жук (1), Козакевич, Онуфрієнко (9), Бурка (4), Маньковський, Шевельов (4), Стецюра (5), Цап (4), Бєгаль.

Люксембург - Словенія 16:36 (7:13)

Турнірне становище: Україна - 5 (3), Словенія - 4 (3), Швейцарія - 3 (3), Люксембург - 0 (3)

Нагадаємо, у попередньому матчі Україна перемогла Словенію.