Жіноча збірна України зазнала другої поразки від Кореї

28.05.2016 14:56 439 0

Гандбольна збірна України зазнала поразки у другому контрольному матчі проти збірної Кореї (19:28).

Гра проходила в Києві на майданчику Національного університету фізвиховання та спорту. У порівнянні з першою зустріччю із кореянками, яку підопічні Бориса Петровського також програли (19:25), склад українок поповнився двома гравцями  - воротарем Юдіт Балог та лінійною Лілєю Горільскою, яка вийшла в основному складі, пише прес-служба ФГУ.

Українки повели 6:1, але напрочуд невдало провели наступні хвилини. Корея здійснила вражаючий ривок і вийшла вперед  - 11:7. Гості виграла перший тайм і збільшила свою перевагу у другому. Збірна України має ще кілька днів, аби  на зборах у Конча-Заспі якнайкраще підготуватись до ключових матчів відбору до ЧЄ-2016.

1 червня наша команда в столичному Палаці спорту прийматиме Сербію (початок о 19.00. Вхід вільний), а 4 червня на виїзді зустрінеться з Чехією.