Галичанка завоювала історичний гандбольний жіночий суперкубок України

29.08.2016 16:16 1021 0

Український гандбольний сезон відкрився матчем за Суперкубок, що пройшов у Херсоні.

Трофей дістався Галичанці, яка завдала розгромної поразки господаркам майданчику - гандболісткам Дніпрянки, інформує офіційний сайт Федерації гандболу України.

Львівська команда швидко повела 4:0 після дублю Наталії Савчин, а також голів Марини Коновалової та Наталії Туркало. Це тріо, зрештою, і стало головною зброєю гостей в атаці. Дніпрянка у середині першого тайму поступалась вже 4:12.

У другому таймі перевага львівської команди стала ще більш відчутною. Після перерви вони пропустили лише 11 голів, натомість забили 24.

Галичанка після перемоги у чемпіонаті та Кубку завоювала і Суперкубок країни.