Суперліга (чоловіки). Мотор знову здолав ЗТР у матчі конкурентів за чемпіонство

04.04.2017 18:48 263 0

У матчі фаворитів чоловічої Суперліги Мотор завдав поразки головному конкуренту - ЗТРу - 36:24.

Команда Миколи Степанця повела 12:5. Гандболістам ЗТР під кінець першого тайму вдалось скоротити відставання до двох голів 16:18, але після перерви перевага Мотора стала беззаперечною.

Чинний чемпіон наблизився до п’ятого титулу поспіль, інформує офіційний сайт Федерації гандболу України.

Мотор виграв усі матчі чемпіонату, натомість у ЗТР уже 6 втрачених очок. Вирішальним має стати наступний матч лідерів турнірної таблиці - Мотор і ЗТР зустрінуться між собою 14 квітня.

Серію до двох перемог за золото буде призначено, якщо між першою та другою командами у турнірній таблиці буде різниця менше 6 очок.

Чемпіонат України-2016/17 з гандболу

Суперліга

Чоловіки

27-31 березня

Мотор" (Запоріжжя) - ZTR (Запоріжжя) - 36:24 (18:16)

Мотор: Комок (17%), Кірєєв (52%); Денисов (1/2), Дорощук (4/5), Жук (2/2), Жуков (4/6), Козакевич (2/5), Кубатко (4/5), Малашинскас (1/1), Калараш (0/1), Пуховський (9/11), Сорока (5/6), Целищев, Шевельов (2/3), Шельменко (2/3); Бурка (н.в.). Головний тренер: Микола Степанець

ЗТР: Деревянкін, Крючков, Попов; Акименко (8/18), Артеменко (0/1), Бурзак (2/2), Ганчев (1/3), Звєздов, Карамишев (6/12), Константінов (1/2), Северин, Тільте (5/13); Бережний (1/3), Корелов (0/2). Головний тренер: Віталій Нат

Семиметрові: 3/3 - 6/3
Штрафний час: 8 - 10

Мотор - ЦСКА (Київ) - 44:14

Мотор - ЗТР-Буревісник (Запоріжжя) - 39:16

Турнірне становище: ЗТР - 42 (24), Мотор - 34 (17), ЦСКА - 29 (22), ЗНТУ-ЗАБ - 28 (24), Шахтар, Енергетик - по 16 (22), Буревісник - 14 (24), КДЮСШ-ЛДУФК - 1 (25).