Сумчанка стала п'ятою у Кубку європейських чемпіонів з індорхокею

20.03.2014 12:09 261 0

МСК Сумчанка зберегла прописку у найвищому дивізіоні Кубку європейських чемпіонів з індорхокею.

Наприкінці лютого у французькому місті Камбре українська команда фінішувала на п'ятому місці з восьми учасників.

Сумчанка потрапила до групи B, де програла німецькому Berliner Hockey Club (1:4), перемогла HC Weloc Wels з Австрії (6:2), а також зіграла внічию з Club de Campo Villa de Madrid з Іспанії (2:2).

Цього не вистачило, аби потрапити у півфінал, тому потрібно було боротися за виживання.

Із цим завданням Сумчанка впоралася, по черзі здолавши французький Cambrai HC (5:3) і білоруську Вікторію (10:0).

Переможцем Кубку європейських чемпіонів з індорхокею у 2014 році став Берлінер, який у фіналі був сильнішим за Кампо Вілья де Мадрид - 3:2.