Чемпіонат світу. Жіноча збірна України у стартовому матчі програла Австралії

04.02.2015 13:33 167 0

Збірна України з індорхоккею, яка повністю складається з вихованок сумського хокею, програла першу гру на світовій першості, яка стартувала, 4 лютого, в Лейпцігу, Німеччина.

Першим суперником українок була збірна Австралії. Українки відкрили рахунок на 11-ій хвилині, - відзначилася Марина Виноградова. Проте ще до перерви австралійки зрівняли рахунок, а після забили ще два голи.

На 36-ій хвилині Виноградова забила другий гол. У результаті - 2:4. Сьогодні українську команду чекає ще одна зустріч - з бельгійками. Завтра - з німкенями і канадками, а в п'ятницю - з австрійками. У плей-офф проходять дві перші команди з групи.

Нагадаємо, на попередньому чемпіонаті світу в Познані в 2011 році українки виграли бронзу, повідомялє dancor.sumy.ua.