Команда Олімпія-Колос-Секвойя повернула собі звання чемпіонів України

23.06.2016 15:27 635 0

Чемпіонат України з хокею на траві у сезоні-2015/16 виграла вінницька команда Олімпія-Колос-Секвойя-Школа вищої спортивної майстерності-Центр олімпійської підготовки (ОКС- ШВСМ-ЦОП).

У минулому році ця команда поступилася цим званням іншій команді міста над Бугом - ШВСМ-Олімпія-Педуніверситет.

Команда Павла Мазура лідирувала протягом всього сезону, інформує офіційний сайт Федерації хокею на траві України.

Перед фінальним туром Олімпія-Колос-Секвойя випереджала бердичівців на 9 очок, збірну Черкаської області - на 12, а вінницьку ШВСМ-Олімпію - на 13. Тобто боротьба точилася фактично лише за срібні та бронзові медалі.

Команда Павла Мазура завершила останній тур розгромними перемогами.

Срібло здобула команда ЖДУ- БКПЕП-Старт (Бердичівський район, Житомирська область). Збірна Черкащини посіла 3-тє місце.

За підсумками чемпіонату України визначили найкращих гравців змагань. Ними стали хокеїсти ОКС-ШВСМ-ЦОП.

Найкращий бомбардир - капітан цього клубу Дмитро Кошеленко (66 забитих голів), воротар - Єгор Самойленко, захисник - Олександр Дяченко.