Збірна України хокею з м'ячем отримала розклад матчів на чемпіонаті світу-2017

17.01.2017 14:52 1126 0

З 24-го по 28-е січня 2017 року у шведському Тролльгеттані пройде чемпіонат світу з хокею з м'ячем у групі В.

Збірна України розпочинає чемпіонат у підгрупі В1, інформує офіційний сайт УФХМР.

Перша гра проти Монголії відбудеться 24 січня о 17:00 (за київським часом). Друга гра - проти Угорщини - 25 січня о 15:00. Останній груповий матч проти Японії - 26 січня о 12:30.

Усі матчі групового турніру граються у 2 тайми по 45 хвилин.

27 січня відбудуться чвертьфінальні та півфінальні матчі. Всі матчі граються у 2 тайми по 30 хвилин.

28 січня пройдуть фінали та матчі за місця. Головний фінал і матч за третє місце граються у 2 тайми по 45 хвилин, інші матчі - у 2 тайми по 30 хвилин.

У свою чергу, юнацька збірна відправляється до фінського Варкаусу, де 2-4 лютого пройде чемпіонат світу до 17-ти років.

Нагадаємо, раніше збірна України визначилася зі складом на чемпіонат світу-2017 з хокею з м'ячем.