52:19 булліт Врбата, покарано Фрогрена (Швеція)
56:38 вилучення на 2 хв. - Екман (Швеція)

2:3 63:15 Вейнхандл (Стралман, Нільсен)

Воротарі: Гнілічка 28/31 - Лундквіст 29/31
Кидки: 31-31 (8-9, 7-6, 15-12, 1-4)
Штраф: 20-8 (12-6, 4-0, 2-2, 2-0)

У першому періоді була дуже напружена, нервова і не дуже видовищна гра. Команди вичікували на помилку суперника. Шведи кидали при першій нагоді, сподіваючись на помилку Мілана Гнілічки. Але чеський ветеран відбив усі 9 кидків по воротах і продемонстрував чудеса реакції, беручи кидок Хорнквіста.

У другому періоді команди підвищили темп, особливо збірна Чехії, якій необхідно було проходити лінію чеського захисту. Отримавши чисельну перевагу, шведи впродовж хвилини тримали шайбу в зоні збірної Чехії. Після передач Бекстрема та Нільсена шайба потрапила до Стралмана, який кинув по воротах. Глінічка шайбу відбив, але на підборі першим був Хорнквіст, який відкрив рахунок у зустрічі.

Через три хвилини чех Алес Колінек кинув з району лівого вкидання, Лундквіст відбив шайбу по центру і Томас Ролінек низом закинув шайбу у відповідь.

Після двох періодів важко було віддати перевагу будь-якій з команд.

На початку третього періоду чехи почали насідати, при першій нагоді кидаючи по воротах Хенріка Лундквіста. За 7:41 до завершення третього періоду Радім Врбата чітко виконав булліт. За 3:38 до завершення періоду Маркус Нільсен зрівняв рахунок. Чехи вважали, що їхньому воротареві заважав Рікард Валлін, але відеоповтор не змінив рішення рефері.

В овертаймі отримав вилучення Мартін Ерат, залишивши чехів у меншості 4 проти 3. Чехи добре відзахищалися. Склади вирівнялись, але швецька атака тривала. Стралман кинув здалека, Гнілічка відбив перед собою, Вейнхандл в падінні надіслав шайбу в бік воріт і шайба рикошетом від ковзана Петра Часлави залетіла у ворота.

Бент-Ейк Густафсон, тренер збірної Швеції:
- Це була важка гра, не дуже видовищна. Але я дуже радий, що ми виграли. Ми добре відпрацювали, і у нас супер-воротар.

Ніклас Бекстрем, нападник збірної Швеції:
- Вміння відігратися є ознакою сильної команди. У нас в команді чудова атмосфера, а це найголовніше, якщо ви хочете виграти кілька матчів.

У півфіналі Швеція буде грати зі збірною Канади.