Молодіжну збірну Росії не пустили в США на літак

07.01.2011 09:39 130 0

Молодіжну збірну Росії з хокею, що завоювала напередодні золоті медалі чемпіонату світу, висадили з літака в американському Баффало за недисципліновану поведінку, повідомляє в четвер британська телерадіомовна корпорація Бі-Бі-Сі.

Представник авіакомпанії Delta заявила, що "це було зроблено з метою забезпечення безпеки польоту". "Їм перебронюють місця на наступні рейси", - відзначила представник авіакомпанії.

"Поки не зовсім ясно, що саме зробили російські спортсмени. За деяким даними, вони повернулися в готель, де жили під час чемпіонату", - говориться в повідомленні Бі-Бі-Сі.

Російська молодіжна збірна обіграла у фіналі чемпіонату світу канадців з рахунком 5:3.

Матч видався вкрай напруженим. Програючи після двох періодів з рахунком 0:3, у третьому періоді російській збірній вдалося закинути відразу п'ять шайб у ворота канадців інформує Інтерфакс-Україна.