Захисники: 6. Катуліс, 55. Кривомаз, Абаєв, Гончаров, 16. Расулов, 2. Лупандін
Нападники: 14. Ніколішин, 29. Валуй, 11. Бризгалов, Ісхаков, 33. Малов, 22. Медвєдєв, 44. Хомутов, 91. Шарітон, 82. Бліновс

22 січня 2010, 15:00, Україна, Київ, арена Палацу спорту
В українців аналогічну нагороду отримав Костянтин Касянчук із "Сокола"
Найкращим гравцем Команди Легіонерів визнано литовця Артураса Катуліса з "Беркута"
Шарітон обіграв Харитонова та прокинув поміж ніг тому! - 1:3
Сидоров не переграв Зав'ялова, тому українці програли у серії буллітів! - 1:2
Бліновс поклав воротаря, а сам поїхав в інший бік і проштовхнув шайбу у пусті ворота! - 1:2
Бондарєв спиною до воріт під'їхав - шайба не залетіла, а от сам хокеїст опинився у воротах :) - 1:1
А ми все ще залишаємося з Вами, попереду ще буде серія буллітів
60' - ВСЕ!!! Зірки України виявилися сильнішими за Зірок Легіонерів у грі
60' - Сім секунд залишається у легіонерів
60' - Зняв воротаря Олег Микульчик
59' - Хаааариииитонов!!! Записує у свій актив ще один зірваний булліт, цього разу від Ніколішина
59' - Обмінялися перехопленнями у центрі майданчика команди
58' - Лясковський по кілька разів обіграв двох суперників :)
57' - Медвєдєв проліз між трьох захисників і зумів кинути - воротар забирає
56' - ГОООЛ! Катуліс надпотужним пострілом пробиває Харитонова!
55' - ГООООЛ!! Українці ловлять суперників на контратаці, і Благой з Бондарєвим розібралися з Донованом
55' - Майже хвилину команда Легіонерів перебувала у зоні українців, однак до завершального пострілу не дійшло
53' - Харитонов так і до кращого гравця може дограти :) знову від забирає шайбу після кидка
53' - Медвєдєв віч-на-віч з Харитоновим вийшов, і тут український воротар на висоті діє!
52' - ГОООООЛ!!! Рябенко свій шанс використав і 13:11!
51' - Харитонов, як білка у колесі, у своїй зоні, і це поки що приносить результат команді
51' - Харитонов просто в одні ворота "виносить" суперників! Тепер він впорався з буллітом Ісхакова
51' - Отакої! Українцям вдалося "засушити" гру після того, як вони вийшли вперед - уже п'ять хвилин без шайб
49' - Бліновс і цього разу не забив, шайба звалилася з ключки у нього
49' - Буде булліт у ворота команди України, атаку легіонери завершили, але неточно кинули
48' - Благой з партнером виходив на Донована, Олег відкидував назад, а Райан дотягнувся
47' - Учора у Матчі Зірок КХЛ було закинуто 26 шайб, чи вдасться Зіркам ПХЛ перекидати своїх сусідів? :)
46' - ГОООЛ! Команда України вдруге виходить уперед у цій грі - кинув він несподівано для воротаря легіонерів
45' - Харитонов виграв у Бліновса булліт!
45' - ГОООЛ! Кириченко, якого втратили захисники, просто розстрілював Донована
44' - Постріл Малова - стійка!
44' - Харитонов чудовий сейв здійснив, пасткою перевівши шайбу над воротами
43' - Бондарєв і Благой вийшли на голкіпера, перший вирішив кинути сам - точно у Донована
43' - ГОООЛ! Рахунок знову скорочено - Сальников був спритнішим за Донована
42' - Помилка у захисті українців, і Бліновс віддав на Шарітона, який не переграв воротаря
42' - ГОООЛ!! Медвєдєв замкнув п'ятачок після прострілу Ісхакова
41' - Кириченко з-за воріт намагався віддати партнеру, але влучив у суперника
41' - Третій період розпочався
У перерві відбувся конкурс на дальність кидків по бортику, де перемогу здобув легіонер Максім Абаєв, який переграв Кириченка, Кривомаза й Алексюка
40' - Друга перерва, 19 шайб - і нічого ще не вирішено, в третьому періоді буде цікаво, перш за все - чи буде нічия
40' - Харитонов розігрався - відбив дуже непростий кидок
39' - ГООООЛ!!! Сальников з пасу Бондарєва, знову одна шайба різниці
39' - Харитонов рятує - був вихід сам-на-сам. І за кілька секунд тим самим відповідає Донован!
38' - ГООООЛ! Посєвін з близької відстані
38' - Красива комбінація легіонерів, але завдяки захиснику, котрий розпластався, її було зірвано
37' - І знову Донован рятує, еМВеПі просто
36' - Донован переміг Бондарєва психологічно, так і не піддався американець на фінт
36' - Бондарєва зачепили (Абаєв), буліт призначено
36' - А Донован продовжує стояти стіною
35' - Легіонери продовжують атакувати, але нарешті Харитонов відбиває щось
34' - ГОООООЛ!!!! Харитонов з метра дає закинути Хомутову, 7:10 - це вже значна різниця
34' - ГООООЛ!!! Медвєдєв після пасу Малова закидає, помилка воротаря, здається. 7:9
33' - Кугут!!! 7:8, черговий ГОЛ
33' - Вихід 2 в 1, але Донован не дає забити. Він, що, серйозно гратиме?
33' - Кириченко не реалізував булліт особливо ефектно - понабивав шайбу на ключці, воротар відбив, але гравець зверху намагався добити
32' - Харитонов і Донован, обидві команди змінюють воротарів
31' - ГООООЛ!!! Скороход забиває, просто весь захист суперників розклали українці, ніхто вже не заважав
30' - Зав'ялов не дав забити Благому, котрий вибігав на його ворота
29' - Дивно, дві хвилини вже без шайб
28' - Трибунам весело, врешті-решт, що треба фанам для щастя, окрім шайб?
27' - ГООООООЛ!!!! Шарітон добив шайбу у порожні ворота після кидка Бліновса
27' - Гра нагадує показові виступи з фігурного катання, гравці грають один з одним дуже вже обережно
26' - Хомутов не реалізував вихід сам-на-сам
25' - Суддя призначає ще один булліт, але Посєвін не реалізовує його, могли скоротити відставання в рахунку
24' - ГООООООЛ!!! Бризгалов дуже впевнено реалізував булліт
24' - Кугута вилучили - порушення проти Бризгалова
24' - Годинюк посміхається, незвичне явище, чесно кажучи :)
23' - Хомутов не реалізував вихід віч-на-віч
22' - ГОООООООЛ!!! Малов миттєво знову виводить легіонерів вперед
21' - ГООООООЛ!!! Рахунок зрівнюється - Касянчук без спротиву пробіг півмайданчика
21' - Не забив і Ніколішин - його кидок відбив Симчук
21' - Рябенко свій не забив, обіграв воротаря, але не влучив у ворота
21' - Гру відновлено і одразу почалася бійка між Рябенком і Ніколішиним. Несерйозна, обидва посміхаються, а суддя призначив по булліту в кожен бік
У перерві відбувся конкурс на швидкість. Українці у підсумку таки виграли у легіонерів - змагалися захисник проти захисника, нападник проти на падника та воротар проти воротаря.
20' - Гравці пішли на перерву
20' - ГООЛ!! Скорочує рахунок Україна - Касянчук!
19' - Симчук впорався з кидком Бліновса
18' - Долинін був на вістрі, та знову краще відіграв воротар Легіонерів
17' - Благой відкидав під постріл Бондарєву, але той не влучив по шайбі
16' - ГООЛ! Бризгалов відірвався від опіки та переграв Симчука!
15' - Шарітон отримав шайбу, розвернувся перед воротами, та обіграти Симчука йому не вдалося
14' - ГОООЛ! Відразу відповідь українців - Посєвін використав вихід один на один!
13' - ГОООЛ!! Катуліс потужним кидком розстріляв Симчука
12' - А Зав'ялов продовжує показувати свій клас, двічі поспіль відбивши намагання команди України
12' - Оффсайд в українців
11' - ГОООЛ! Благого втратили захисники, той видряпав шайбу та кинув повз голкіпера
10' - Симчук у шпагаті рятує свої ворота після контратаки легіонерів
9' - ГООЛ! А от у Бліновса дійшло, який спокійно поклав воротаря та кинув під поперечку
9' - Шарітон з Хомутовим розігрували хорошу комбінацію, але до кидка не дійшло
8' - Зав'ялов сьогодні налаштований на гру, виграє дуель у Кириченка
7' - Тепер уже Сальников не використав вихід віч-на-віч!
6' - Посєвін намагався замкнути комбінацію партнерів, але не переграв воротаря
6' - Команди грають відкрито, воно і не дивно, адже Матч Зірок - це більше шоу, аніж хокей:)
5' - ГОООЛ!! Абаєв отримав пас з-за воріт і кинув точно повз Симчука!
4' - Рябенко врятував свої ворота, буквально знявши шайбу з ключки суперника
3' - ГООООЛ!!! Рахунок рівний! Хомутов
3' - Українська команда гостріше діє, хоча ініцічатива у Легіонерів
2' - ГОООЛ!!! Перша атака українців завершилася взяттям воріт! Касянчук
1' - У воротах команд Симчук і Зав'ялов
1' - Доброго дня, шановні читачі! Усі офіційності завершені, і пролунала стартова сирена, тож Матч Зірок ПХЛ розпочався